*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #496
    Re: *** Arvutimängud ***

    ostsin Call of duty:Modern warfare 3 PC-le

    suht sick FPS mäng ikka

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #497
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      fix'd.

      Kui WoWile uus lisapakett välja peaks tulema hakkan ise ka tõenäoliselt jälle mängima. Lihtsalt sellepärast, et ma olen tahtnud classicust peale juba Pandaria rassi mängida.
      no nii nüüd päris selge, aga jah peab kah siis uuesti oma konto aktiveerima. Ei mäletagi kaua mänginud pole vahepeal isu on küll

      Comment

      • Postiljon
        FPP Pro
        • Sep 2011
        • 203

        #498
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        no nii nüüd päris selge, aga jah peab kah siis uuesti oma konto aktiveerima. Ei mäletagi kaua mänginud pole vahepeal isu on küll
        GOGO! Praegune uus patch oli väga bullshit. Esimese 2-3 nädalaga võeti Deathwing maha. Samal ajal WOTLK's läks LK HC maha võtmiseks 2 kuud umbes.

        E: Rohelisele konnale tegu siis Deathwing - Cataclysmi expansioni lõpuboss ja LK ehk Lich King Wrath of lich kingi lõpuboss
        Last edited by Postiljon; 29.12.11, 18:44.

        Comment

        • Postiljon
          FPP Pro
          • Sep 2011
          • 203

          #499
          Re: *** Arvutimängud ***

          WoW on liiga casual friendly ehk algajatele ja noobidele kergeks tehtud.
          Hakkasin just LoL- League of Legendsit mängima ja wau. wau.. wau... OMG moment lihtsalt. Väga hea mäng.

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #500
            Re: *** Arvutimängud ***

            Kui LoL meeldib siis hakka parem Heroes of Newerthi, maksab mingi 15$ aga palju parem ja kui meeldivad raskemad mängud siis see on ka keerulisem kui LoL. Kindlasti soovitan proovida.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #501
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
              WoW on liiga casual friendly ehk algajatele ja noobidele kergeks tehtud.
              Hakkasin just LoL- League of Legendsit mängima ja wau. wau.. wau... OMG moment lihtsalt. Väga hea mäng.
              Proovisin, aga Dota siiski parem imo. Dota vastu mul ka mingi 5 aastat sõltuvus juba.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #502
                Re: *** Arvutimängud ***

                HON on tasuta nüüd, garbage kahjuks.
                Not recommend

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #503
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  HON on tasuta nüüd, garbage kahjuks.
                  Not recommend
                  Tasuta on ainult paar herot ju, see on lamp tõesti, 15 daala pole palju selle eest. Aga varsti Dota2 väljas muidugi.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #504
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    hon ftw. etem kui dota2 ja lol, sest honis on rohkem herosid ja mäng on kordades kiirem (jah algajale on alguses raske, aga kui saad asja käppa, siis on raudselt huvitavam kui dota/lol). graafika poole pealt on ka etem kui lol.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #505
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                      WoW on liiga casual friendly ehk algajatele ja noobidele kergeks tehtud.
                      Hakkasin just LoL- League of Legendsit mängima ja wau. wau.. wau... OMG moment lihtsalt. Väga hea mäng.
                      Poeg mul mängib seda. Ise ma ei saa üldse poindile pihta, kogu aeg oleks nagu mingi ühe lahingu kordus, mis kestab nii 0,5h-1h.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #506
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        ma mängin ka League of legendsit aegajalt, meil selline sõpruskond ka kujunenud kellega mänge teeme, kui huvi võta PM-iga ühendust

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #507
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          zombies vs plants on äge :P
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #508
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            About Diablo3:




                            Ühesõnaga siin on seletatud miks tegelikult ei ole välja antud release date ja üldse mängu väljatulek on nii palju edasi lükkunud. Lõuna-Korea ei luba real money oksjonit. Otsus tuleb jaanuari esimesel nädalal, kuid vaatamata sellele on seal ka öeldud, et Blizzard kärbib Korea serveris siis lihtsalt Real money oksjonit. Loodame jaanuari alguses häid uudiseid kuulda.

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #509
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              lol kes maksaks mingi ripoffi eest 15$? dota2 to win (ise betas), isegi dota1 oli parem kui lol ja hon
                              diablo 3 on kindel ost.
                              my 2 cents

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #510
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                                isegi dota1 oli parem kui lol ja hon
                                seleta miks? mis eelised on dota 1-l honi ees? isegi dota 2 tundub igavam kui hon.

                                Comment

                                Working...