*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #451
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    See ei töötanud. Aga sain selle tööle: http://epicmaxim.blogspot.com/2011/0...r-windows.html

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #452
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Keegi Supaplexi ka mäletab? Võiks androidi marketisse tulla :P
      olemas ju marketis?

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #453
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        olemas ju marketis?
        Jep, täna just juhuslikult avastasin, kui marketis uuesti searchi panin. Alles hiljuti seda veel ei olnud.

        Comment

        • sorm
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1511

          #454
          Re: *** Arvutimängud ***

          Keegi CIV 4 Beyond The Sword ka mängib? Mul paar sõpra kellega vahepeal grindimise vahele taome netis üksteise vastu. Tahaks kunagi 6-7 inimest kokku saada oleks huvitavam, kui 2-3 arvutite vastu pusida. PM kui keegi kunagi käpp oleks!

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #455
            Re: *** Arvutimängud ***

            Kas keegi mõnda Hot Rod: American Street Drag sarnast mängu ei tea, kus algul ostad mingi kaltsu auto, teed drag race võidad raha ja timmid autot jms? :D

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #456
              Re: *** Arvutimängud ***

              Hot rod mängude isa ja ehe klassik http://en.wikipedia.org/wiki/Street_Rod

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #457
                Re: *** Arvutimängud ***

                Seda ka kõvasti grinditud kunagi, päris nii vana mängu ei otsi :)

                Comment

                • SR1337
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 348

                  #458
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Street Legal Racing Redline - aastaid tagasi sai proovitud, modida saab päris paljusi asju: mootor( lisaks erinevatele vidinatele regullid kütusesegu ja nukkasid jms, kuid mitte üleliia keeruline) kere, veljed, rehvid jne. Aga graafika pole suurem asi. Proovida võid, äkki meeldib.
                  Last edited by SR1337; 25.11.11, 18:06.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #459
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    keegi need for speed worldi mängib?

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #460
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      vahepeal sai usinalt mängitud (kui välja tuli), aga nüüd pole enam sinna sattunud. kisub liiga igavaks + nagu NFS ikka, siis sõitmine on nii ebareaalne. muidu lvl 37 vms.

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #461
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Mul on kaks mängu gümnaasiumi ajast meelde jäänud. Nimesid ei mäleta aga ehk keegi oskab tänapäevast midagi sarnast soovitada või tuleb kirjeldus tuttav ette.

                        2. Strateegiamäng II Maailmasõja teemal. Lahinguväli toimis umbes samal põhimõttel nagu HOMM´is, ainult tegu oli erinevate kahurite, tankide ja muude relvadega.
                        See mäng peaks PANZER olema

                        Comment

                        • p0l1
                          Grinder
                          • Jan 2011
                          • 581

                          #462
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Kas Keegi HOMM VI on tööle saanud / proovinud ?
                          Olen seni Win7 peal üritanud, kuid tulutult

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #463
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            XP´ga minul töötab.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #464
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              soovitage mingeid h2id strateegia m2nge, aga mitte kõige uuemaid...

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #465
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                kuulge, soovitage nüüd ainult korralikke automänge mis PC taga toetaksid Logitech G25 manual käigukasti, Colin McRae D!rt mul juba on, GTR2 ka, aga nüüd tahaks midagi need for speedi taolist kus saaks manual kastiga mööda linna või tänavaid ringi driftida..

                                Comment

                                Working...