*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #316
    Re: *** Arvutimängud ***

    Kas Gran Turismo 5-s B-Speci kuidagi skippida ei saa, peangi vaatama pealt kuidas arvuti sõidab? :D

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #317
      Re: *** Arvutimängud ***

      üle 15 aasta normaalne pill muretsetud, soovitage ressursiahneid mänge

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #318
        Re: *** Arvutimängud ***

        Crysis, GTA IV?

        aga see aasta on tulekul palju uusi (ja ilmselt ka ressurssi nõudlikke) mänge - GTA V, Crysis II, The Elder Scrolls V: Skyrim, Tropico IV, Hitman V, Max Payne III jne.

        Comment

        • Gettofish
          FPP Pro
          • Nov 2009
          • 259

          #319
          Re: *** Arvutimängud ***

          Teate veel mõnda head strateegia mängu laniks?
          Rise of Nations:TaP, AoE III, Civ4 proovitud. Kõigil suht oma vead.

          Comment

          • Keldrimees
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 69

            #320
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Kas Gran Turismo 5-s B-Speci kuidagi skippida ei saa, peangi vaatama pealt kuidas arvuti sõidab? :D
            Seda saab väga lihtsalt skippida -> Mitte kunagi race B-specis alustades. Kui sa tahad vabatahlikult ,mitte proovimise eesmärgil seda mängida, siis tea, et oled Gran Turismot juba liiga palju mänginud.

            Teate veel mõnda head strateegia mängu laniks?
            Rise of Nations:TaP, AoE III, Civ4 proovitud. Kõigil suht oma vead.
            CIV5 peaks parem multiplayer interface ja üleüldine mängupilt parem olema kui CIV4 ,kuigi ise pole multiplayeris mänginud.

            Blizzardi strateegiamängud on muidu LANiks suht nutsid (Warcraft3 ;Starcraft 1;Starcraft2 - SC2 juhul kui seltkonnas mõni ITga väga sinapeal olev sõber ,kes oskab seda crackida.)

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #321
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
              Teate veel mõnda head strateegia mängu laniks?
              Rise of Nations:TaP, AoE III, Civ4 proovitud. Kõigil suht oma vead.
              Company of Heroes Online. kodulehelt saab täitsa tasuta kätte ja saad läbi neti mängida. LANi kohta ei oska öelda, aga seal saab nii või naa neti olemasolul ise tiimi kokku lüüa (max 4v4).

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #322
                Re: *** Arvutimängud ***

                [youtube]Bj_iZCKc--k&feature=player_embedded[/youtube]

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #323
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  :D ilmselt esimene mäng mida mängisin ja mis minus totaalse vaimustuse mängude ja arvutite vastu tekitas http://en.wikipedia.org/wiki/Exolon
                  http://www.zxspectrum.net/ aasta 1987 all

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #324
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Mass Effect/Mass Effect 2.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #325
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      uploadige keegi palun transport tycoon kusagile, ma saan krdi viirustega sitta ainult torrentitega..

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #326
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Google esimene link. http://www.abandonia.com/games/240

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #327
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                          lol, ise ma ju selle peale ei tule. ty, kind sir!

                          mm.. tööle ikka ei saa 64bit win7ga, proovisin jooksutada winxp sp2 ja win95 settingutega :(
                          Last edited by vennike; 20.03.11, 10:49.

                          Comment

                          • Gettofish
                            FPP Pro
                            • Nov 2009
                            • 259

                            #328
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Tõmba OpenTTD juurde?

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #329
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                              no jumal:D tegin mingi 6h transport tycoon sessi, aeg lendas ikka kiirelt

                              Comment

                              • farik666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 834

                                #330
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Crysis 2 FTW!

                                Comment

                                Working...