*** Arvutimängud ***
Collapse
X
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
Pole aastaid põmst mänginud(viimati tõsisemalt bf2 original) ja nüüd proovisin selle palju kiidetud bf2 bad company ära.. täiesti sick kui hea mäng ikka !!
Super sisu singleplayeril mingi maju saad õhku lasta ja mida iganes.. totally awesome !!
Comment
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
Krt, läbi juba !
Nüüd tuleb meelde, et kui arvuti ostsin tegin crysise ka läbi.
Mõlemad awesome graph jne..
Keegi oskab taolisi mänge soovitada ? Ei orienteeru selles maailmas enam üldse.
Comment
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
hiljuti tuli Monkey Island 2 Special edition välja (y)
ja ka StarCraft II
ning nädala pärast peaks mafia 2 välja tulema :)
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Mäng, mida juba aastaid oodatud.Algselt postitas variatsioon Vaata postitustning nädala pärast peaks mafia 2 välja tulema :)
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
+1000Algselt postitas 0ttt Vaata postitustMäng, mida juba aastaid oodatud.
peab oma rooli v2lja otsima j2lle:P
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
pole kunagi Mafiat mänginud....ei tea kas peaks ka arvutisse tirima selle :D
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
:| DO IT!Algselt postitas k2snakalle Vaata postitustpole kunagi Mafiat mänginud....ei tea kas peaks ka arvutisse tirima selle :D
See on mingi 7-8 aastat vana mäng, ma olen ikka üksjagu mänginud aegade jooksul ja võin siiamaani väga julgelt väita, et Mafia on kahtluseta parim mäng läbi aegade.
Comment
TC
Comment