Re: *** Arvutimängud ***
Keegi Eve-Online mängib? ise aktiivselt enam mitte aga kunagi sai pelatud ja parim multiplayer imo.
btw kuidas videot spoileriga lisada saab ?
Keegi Eve-Online mängib? ise aktiivselt enam mitte aga kunagi sai pelatud ja parim multiplayer imo.
btw kuidas videot spoileriga lisada saab ?


Comment