Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #46
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas andu_andu
    söön hetkel kohupiimatoru näiteks.
    ma tarbin jack danielsi DIEET KOKAGA ... päris hea on .. inimesemoodi joomine on ka tegelt äge, mitte pidevalt t2is lakkuda end ... nautida seda suurepärast viskit ... see oli nuts poiss, kes selle välja mõtles =)

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #47
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas leits
      ma tarbin jack danielsi DIEET KOKAGA ... päris hea on .. inimesemoodi joomine on ka tegelt äge, mitte pidevalt t2is lakkuda end ... nautida seda suurepärast viskit ... see oli nuts poiss, kes selle välja mõtles =)
      jõime eile homegame`i ajal jrgn hell-ga koduõlut täiega ;D niidab hoopis teisiti kui tavaline alko imo, aga hommikul pea valutas jubedasti :o

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #48
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        kodu õlu (N)... mul l2heb iga jumala kord küht lahti .. pole just parim seedmine ilmselt

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #49
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          kas keegi Tartus seal vana kaupsi taga kebabi putkas on käinud?
          Kuda too koht on?

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #50
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Väljas söön päris tihti. Viimase nädala jooksul olen vist iga päev väljas söönud. Pärnu mehed, rääkige kus veel sööte?!

            Nuts koht on Steffani. Interjöör ja toit on mega, aga kui tihti söömas käia seal, siis muusika viskab rämedalt koppa.(mingi 30min hispaania torjetooride gariba mängib seal pidevalt)
            Kiirtoit aint Hessis pmts.
            Hani pubi normaalne koht, aga praed on vähe väiksed minu jaoks.
            Viies Villem. Juustusnitsel on ülihea.
            ...

            Comment

            • Gambler
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 67

              #51
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Tallinna kesklinnas on Teatri väljakul bussipeatuse juures Türgi kebabi koht, nädalavahetusel lahti
              hommiku 6ni, edulisem küll kui Söögiplats. Nuuh vahel omanik ise tööl, siis kärab ainult türgi või kehakeel ;D

              Nõmme teel natuke Staabist edasi on gruusia koht,lambašaslõkk on üle prahi, Nõmme tee alguses on ka Antalia,
              ka kena kebabi koht, saab ka šaslõkki ja muid toite.
              Merimetsa haigla juures šaslõki koht on kaa söödav ja lahti siis 24h

              Tommi grilli siin mainiti, muidugi hommikupoole ööd on ka seal ikka igasugu karvaseid ja sulelisi.
              Tommis kõlbab küll süüa vaid kebab või burks. Ärge mingil juhul wok toite seal sööge ;D
              Hipodroomo vastas olev kebab kõlbab ka keskmise näljga süüa

              Suviti aga, kui vaja väljas istuda siis Kalevi Jahtklubi õueterass Pirital on kindel laks
              Lisaks mõistlikule hinnatasemele on ka päris hea veinivalik.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #52
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Vastik teema, mul tuli kohutav söögiisu peale ja külmikus pole miskt võtta :(

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #53
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  homme teen fancy söögi .. patrick tahtus ka...

                  *hiinakapsas
                  *tomat
                  *kurk
                  *punane sibul
                  *sink
                  *juust
                  *felixi itaalia kaste
                  *sool
                  *pipar
                  *hapukurk


                  TERVISEPOMMID ME OLEME

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #54
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas Tarmonator
                    kas keegi Tartus seal vana kaupsi taga kebabi putkas on käinud?
                    Kuda too koht on?
                    ei oska millegiga võrrelda aga soovitan vähemalt korra ära proovida.. mitte just parim imo.

                    aga kannu snitsel on nuts!

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #55
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas vennike
                      võin uhkusega öelda, et olen kõvasti üle keskmise kokk, sellealast haridust küll pole, aga fantaasia on hea ja kätt kah natsa on. oma lemmikud on sushi, ahju kartuli-hakkliha-juustuvorm, pikkpoiss ahjukartulitega, igasugused vürtsikad pastad ja oa-singi-porru salat.

                      teine asi on viitsimine. kuna mu parim sõber ja korterikaaslane pole nii laisk ja on veelgi parema käega, siis õnneks ei pea ma ennast tihti vaevama. väljas käin söömas iga nädal üks kuni seitse korda väga erinevates kohtades. 1 kord nädalas on tšurkade lambakebab nagu aamen kirikus.
                      mmmm, sushi

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #56
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas variatsioon
                        ei oska millegiga võrrelda aga soovitan vähemalt korra ära proovida.. mitte just parim imo.

                        aga kannu snitsel on nuts!
                        sitt. see kebab mida tyrgis saad ... no offence aga eesgis antakse mingit rasvast liha sitta

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #57
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas Codecci
                          mmmm, sushi
                          LEITS ÕPPIS EELMINE KORD AINUKESE SUSHI SÖÖMISE ÄRA. nimeks mingi makira sahukra vms .. sees mingi kurks, toorjuust ja lõhe..väljast v alge ,,, ainuke sushi mida ma söön

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas leits
                            õlletare, kus see :D?
                            see on vana Alexander

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #59
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              ma oskan juustu tükkideks lõigata ja veni pudeleid lahti teha. eile võtsin uue prooviks. Torres, Valentino, ..... vms see mahedam variant. gambler, hinnang? :) ja üldse viska mingeid uusi soovitusi......

                              kunagi tegin palju süüa, aga sellega oli see jama, et söögi tegemise ajal kaob pool isu insta ära. seega jätan selle teiste teha enamasti.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #60
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Ma arvan, et ma söön teist kõigist vähem ja käin 4x nädalas trennis aga kaalu poolest jällegi teist kõigist suurem ma arvan elik 100kg. Midagi on kuskil katki

                                Comment

                                Working...