Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihkel88
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 140

    #31
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kusjuures see grill-kebab seal nõmme keskuses tõesti hea, ma võtsin sealt mingit tortillat ja oli ikka jõhker.

    Korralikest restodest tartus on parimad crepi ülemine korrus ning gruusia saatkond, kus parim lambašašlõkk, mida mina saanud olen.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #32
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas Gambler


      Rämpstoidust on parim koht Tallinnas Nõmme keskuse kõrval asuv Grill-Kebab, kes proovib ,sellele meeldib.
      Täpseks koha leidmisesk lokaliseeriga keskuse parkla kõrval olev väike roheline majake ;D


      don't even get me started too koht on ikka epic nuts

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #33
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        armeenia köök on ka hea ... mingi 6km võru poole sõita .. nuts šašlõk seal
        kus see gruusia teema asub?

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #34
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Gruusia saatkond on tõesti hea asi.

          Aga kes tahab tartus lõunaks korralikult kõhu täis parkida, siis mingu turu tänaval vana tarmeko asemel olevasse mööblimajja. Seal on üks kohvik(nimi ei tule meelde) kus päevapraad on mingi 45 eeku, aga selle eest saad endale meelepärase koguse ise tõsta. Ehk siis pane sinna taldrikule päevapraes ettenähtud asju nii suur ports kui süda lustib. Ja taldrikud on ka neil ikka suured :D

          Comment

          • mihkel88
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 140

            #35
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            gruusia saatkond rüütli tänavas, poole 6 lähedal. See võru poole naose šašlõki baar ei ole võrreldav gruusia saatkonnaga, šašlõki osas sis :)

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #36
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              ma olen viimasel ajal ise 6teist kannus k2ind söömas .. 35 eeku p2evapraad ja parjalt suur.. teine he akoht on kuskil raadis, mingi tehase maja vms 2. korrus .. saab koduseid sööke mingi 30 krooni eest vms.

              Ahjaa ja big ben ja see faking teine baar ei tule meelde nimi (samad omanikud) ... nende söök on kyll sitt mis sitt

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #37
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas leits
                ma olen viimasel ajal ise 6teist kannus k2ind söömas .. 35 eeku p2evapraad ja parjalt suur.. teine he akoht on kuskil raadis, mingi tehase maja vms 2. korrus .. saab koduseid sööke mingi 30 krooni eest vms.

                Ahjaa ja big ben ja see faking teine baar ei tule meelde nimi (samad omanikud) ... nende söök on kyll **** mis ****
                kus juures 16 kannu on jah suht nuts koht. Sõbraga lõunale lähme siis käime suht tihti seal hinnad head ja toidud kah head igati väärt koht. Plus pole linnas vaja parkimis kohta otsida. Muidugi kui otsid maitse elamusi siis tuleb mujale minna sööma. Aga lihtsaks sööma ajaks parim.
                Big benis sõin mõni aasta tagasi ja peale seda kunagi enam ei taha.
                Kes mainis Crepi teist korrust siis see on tõesti väga viis koht eelmine nädal sai käidud seal just, lendasime sõbraga sisse mingi romantiline atmosfäär seal paarikesed sõid ja jõid veini me mõtlesime mis siis ikka õlled lauda ja praed ette ning küünal põlema.
                Veel meeldib mulle Õlletare kus parim seljanka on tartus ja ja muud toidud ka 5+
                Kui pitsa isu on siis lähen Dolce vitasse

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #38
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  õlletare, kus see :D?

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #39
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas kivisaba
                    don't even get me started too koht on ikka epic nuts
                    Parim.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #40
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      oi blae, see teema muutus heaks praegu. Pange ka kohti, kust saab parimaid sööke öösiti, panen need kohe kõik insta kirja !

                      Ise oskan öösel Tallinnas aint Söögiplatsilt burksi osta, aga vähemalt on see suht kõva burks ;D

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #41
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        oi blae, see teema muutus heaks praegu. Pange ka kohti, kust saab parimaid sööke öösiti, panen need kohe kõik insta kirja !

                        Ise oskan öösel Tallinnas aint Söögiplatsilt burksi osta, aga vähemalt on see suht kõva burks ;D
                        öösel on suht hea asi tommi grilli juustusupp asub seal vineeri tehase juures kus lõuna keskus on (talinna oma) grillid ja mu jura muidu suht keskpärane aga süüa saab 7-ni hommikul

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #42
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          hmm Rämpstoit on hea ja kokkan endale ka seda päris tihti :)

                          Comment

                          • Valts
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 143

                            #43
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Võimalikult palju üritan ikka ise toitu teha. Tuleb vähe odavam.

                            Tartus saab Entris maruhead hommikusööki. Viimasel ajal on 60's grill jubedalt meeldima hakanud, liha tehakse suht hästi seal. Hea lähedal ka, ainult trepist alla. Trehv on kuidagi jamaks jäänud. Tiidu rull on häbiväärselt pisikeseks tehtud ja rahvast ei paista ka sittagi käivat.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #44
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              60 mulle ei istunud v2ga .. krdi gay maitse on asjadel .. aga rääkige, mis kuradi moodi te saate odavamalt ise sydya teha kui väljas ... nahui mingi söögi tegemiseks l2heb must miljon asja +´j22b yle viskad minema .. kõike ei jõua syya .. kylmalt on paks jne jne .. a'la kui v2ljas saad 35 eegu eest p2evaprae on ju teh nuts??

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #45
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                söön hetkel kohupiimatoru näiteks.

                                Comment

                                Working...