Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
kusjuures see grill-kebab seal nõmme keskuses tõesti hea, ma võtsin sealt mingit tortillat ja oli ikka jõhker.
Korralikest restodest tartus on parimad crepi ülemine korrus ning gruusia saatkond, kus parim lambašašlõkk, mida mina saanud olen.
kusjuures see grill-kebab seal nõmme keskuses tõesti hea, ma võtsin sealt mingit tortillat ja oli ikka jõhker.
Korralikest restodest tartus on parimad crepi ülemine korrus ning gruusia saatkond, kus parim lambašašlõkk, mida mina saanud olen.
Comment