Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #1

    Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Huvitab selline teema et kuidas pokkerimängijatel toitumisega on?
    Kas üksi elades süüa viitsite teha ja millised on peamised road.
    Või ei tee üldse kodus süüa ja käite enamasti kuskil väljas söömas?
    kuidas rämpstoidua lood on?

    Teema aiendatud kukkamisest saadud inspiratsioonist.
    discuss
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas kivisaba
    Huvitab selline teema et kuidas pokkerimängijatel toitumisega on?
    Mina olen kiirtoidu poiss

    Kas üksi elades süüa viitsite teha ja millised on peamised road.
    Või ei tee üldse kodus süüa ja käite enamasti kuskil väljas söömas?
    Ainult väljas, tegelt 2 korda olen muna ka praadinud viimase aasta jooksul. Ja võikusid oskan ka hästi teha.

    kuidas rämpstoidua lood on?
    Väga head

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #3
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Teen tavaliselt ise süüa..väga harva käin kusagil söömas. Teen seda, mille järgi isu tuleb ning tavaliselt käib see hooti. Nädal pastatoite, nädal lihatoite, nädal kastmeid jne.

      Süüa teen tavaliselt fantaasia pealt ehk siis vaatan, mis kokku tuleb.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas masterpuppet
        Teen tavaliselt ise süüa..väga harva käin kusagil söömas. Teen seda, mille järgi isu tuleb ning tavaliselt käib see hooti. Nädal pastatoite, nädal lihatoite, nädal kastmeid jne.

        Süüa teen tavaliselt fantaasia pealt ehk siis vaatan, mis kokku tuleb.
        anna mingeid retsepte, ma olen ka mõtölend midagi teha .. a peal spagettide hakklihaga muuud ei tule nagu v2lja:D

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          süüa meeldib. üksi ei ela. süüa ei tee ise(reeglina). kodus söön naise tehtud toite- tervislikud salatid, pastasid, liha jne. üldiselt tervislikku toodet.
          rämpsu söön regulaarselt mõned korrad nädalas. restosse üle paari korra kuus ei jõua.......

          ajendatuna sellest teemast astusin üle aasta kaalule.
          (x) väike tilt, viimase aastaga, kui olen rohkem pokkerit mängima hakanud, +5 kg.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            AHJU:O? **** ma nii fancy vend ei ole veel, et suudan seal asju teha :D
            imo ise on süüa juba kalloim teha kui väljas käia ... ostad mingi ilge tavaari paska kokku .. poole loobid minema jne jne ... käid 6tiest kannus söömas, 50 eeku ja oki doki

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas leits
              AHJU:O? **** ma nii fancy vend ei ole veel, et suudan seal asju teha :D
              imo ise on süüa juba kalloim teha kui väljas käia ... ostad mingi ilge tavaari paska kokku .. poole loobid minema jne jne ... käid 6tiest kannus söömas, 50 eeku ja oki doki
              lol osta veerpalu ahjukana seda oskab iga mees teha

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #8
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Harjuta friikartulitega. 750 g pakk. Pane ahju. 220 kraadi. LAse veits küpseda võta ahjust välja. Raputa soola peale. Lisa 9 viinerit. Ootad kuni pealt kuldpruunid ja valmis. Hea pokkerdaja söök.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #9
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Hmm, üks mu lemmikpastasid siis.

                  Spagette tunde järgi keema. Samal ajal tükeldad sampinjonid, kana, sibula ja küüslaugu. Paned siis alguses kana pannile praadima, kui selline mõnus kuldne kiht kanal peal, siis lisand ülejäänud tükeldised. Praed mõnusalt läbi. Samal ajal kuumutad väikses potis kohvikoore. Kui koor parajalt kuum, lisald murendatud sinihallitusjuustu ja merevaigu. Segad kuni mass on vaikselt paksenema hakanud. Lisad spagettid pannile, praed mõned hetke läbi ning siis lisad koore. Lased veel pannil natuke haududa, et kaste täielikult pakseneks. Serveerimisel lisada maitse järgi juustu või siis veel sinihallitusjuustu. Maitseained siis ka juurde, need vabal valikul.
                  Head isu.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Soojad võileivad on kõige peenem asi millega hakkama saan. Moosisaia tegemine ei tekita ka raskusi.

                    Ühikas olles mõnikord ostan poest midagi süüa ja vahel kasutan mikrolaine ahju liha ja kartulite või mõne muu asja soojendamiseks, mille olen kodust kaasa saanud. Siis kui kodust olen söön seda, mida vanemad pakuvad. Väljas käin harva söömas ja kiirtoidu ostan kuskil kord kuus või isegi veel harvemini.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Nii palju kui ma netist olen neid retsepte vaadanud...kõik on mingid üli fancyd jms .. moingi 3h mässaks nendega. lihtsat ja tervislikku tahaks midgai .. hiinakapsa erinevad salatid väg amaitsevad .. oskaks ainult ise midagi teha ka _D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas masterpuppet
                        Hmm, üks mu lemmikpastasid siis.

                        Spagette tunde järgi keema. Samal ajal tükeldad sampinjonid, kana, sibula ja küüslaugu. Paned siis alguses kana pannile praadima, kui selline mõnus kuldne kiht kanal peal, siis lisand ülejäänud tükeldised. Praed mõnusalt läbi. Samal ajal kuumutad väikses potis kohvikoore. Kui koor parajalt kuum, lisald murendatud sinihallitusjuustu ja merevaigu. Segad kuni mass on vaikselt paksenema hakanud. Lisad spagettid pannile, praed mõned hetke läbi ning siis lisad koore. Lased veel pannil natuke haududa, et kaste täielikult pakseneks. Serveerimisel lisada maitse järgi juustu või siis veel sinihallitusjuustu. Maitseained siis ka juurde, need vabal valikul.
                        Head isu.
                        mitu kalorit seal on .. 2600 :D?

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #13
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas leits
                          mitu kalorit seal on .. 2600 :D?
                          Arvad, et seda on palju?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas kuco
                            Arvad, et seda on palju?
                            Ilmselt liiga vähe ..

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #15
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas leits
                              Nii palju kui ma netist olen neid retsepte vaadanud...kõik on mingid üli fancyd jms .. moingi 3h mässaks nendega. lihtsat ja tervislikku tahaks midgai .. hiinakapsa erinevad salatid väg amaitsevad .. oskaks ainult ise midagi teha ka _D
                              üks basic hea söök on pasta "polognese" kastmes:

                              Küüslaugu-sibula-hakkliha pastakaste

                              Mis meil vaja on?
                              250 g hakkliha
                              2 suurt sibulat
                              3 suurt küüslauguküünt
                              2 purki purustatud tomateid
                              soola
                              Santa Maria purustatud musta pipart
                              Santa Maria kuivatatud basiilikut

                              Retsept
                              Kuumuta peenestatud sibulat õlis 10 minutit, lisa noaga peenestatud küüslauk ja kuumuta veel paar minutit. Pane pannile ka lahtinäpitud hakkliha ja kuumuta segades kuni hakkliha punase värvuse kadumiseni. Lisa otsekohe tomatihoidis, veidi soola ja pipart ning lase 15 minutit vaikselt haududa, pritsmete püüdmiseks aseta anuma peale tagurpidi pööratud suur sõel või rasvapüüdmisvõrk. Maitsesta lõplikult alles valmimise eel; serveeri kohe koos äsjakeedetud kuuma pastaga.

                              Comment

                              Working...