Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2341
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kisub huvitavaks. Hakkasin sellest nädalast jälgima ka toitumiskava ning mida rohkem teada seda parem on. Iseenesest lõunasöök on mul selline 200g kartulit või makarone, 200g toorsalat(siiani olen rimi euroopa salatit võtnud) 150-200 filee(kana, siga). Kõht jääb päris pikaks ajaks täis. Samas on kogukava lükatud suht valgukeskseks sest ülejäänud toidukorrad on kohupiima või kodujuustuga :)

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #2342
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      kisub huvitavaks. Hakkasin sellest nädalast jälgima ka toitumiskava ning mida rohkem teada seda parem on. Iseenesest lõunasöök on mul selline 200g kartulit või makarone, 200g toorsalat(siiani olen rimi euroopa salatit võtnud) 150-200 filee(kana, siga). Kõht jääb päris pikaks ajaks täis. Samas on kogukava lükatud suht valgukeskseks sest ülejäänud toidukorrad on kohupiima või kodujuustuga :)
      Kui päevane kaloraaž tuleb rohkem kui 30% valkudest ja niimoodi pikka aega, siis varsti koputab kidney damage uksele.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #2343
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Mu "Inimese Biokeemia" õpik vaidleks sulle vastu.

        Please explain yourself.

        Ma alustuseks lajataks, et esiteks lehmapiimas on süsivesikuid üldse suhteliselt vähe (eriti võrreldes mahladega). Teiseks laktoosi(piimasuhkur) molekul lagundatakse kõhus galaktoosiks ja glükoosiks, millest galaktoos ei tekita peaaegu üldse insuliinireaktsiooni. Seega piima joomisest hüperinsulineemiani ja sellest tingitud väsimustundeni jõudmine on sisuliselt siiski võimatu. Enne hakkad sa oksendama, sest kõhtu lihtsalt rohkem piima ei mahu.
        sa liiga pro. ma ei tarbi ka mahlasid Eriti. vesi mu sõber.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #2344
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Ei koputa.

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #2345
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
            Kui päevane kaloraaž tuleb rohkem kui 30% valkudest ja niimoodi pikka aega, siis varsti koputab kidney damage uksele.
            :D
            palju see pikk aeg on?

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #2346
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Ei koputa.
              Üleliigne valk lastakse aminohapeteks, mis lähevad glütserooliga glükogeneesi ja lõpuks glükoosiks. Valgu lagundamisest ülejäänud süsinikule saadetakse rasvhapped peale, et sellest omakorda veel glükoosi sünteesida. Kõik see koormab maksa ja neere, täiesti mõttetu on oma keha niimoodi piinata. Lihtsam oleks kohe rohkem süsikaid süüa.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2347
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                koik tunduvad mingi eriti epic tervisemehed olevat .. sooda peaga ytlete macis ka et fuck it no burgers, andke porgandipulkasid :D?

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #2348
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                  :D
                  palju see pikk aeg on?
                  Oleneb, 30% on selline piiripealne ala. Noored peavad kauem vastu, vanemad inimesed vähem.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2349
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    koik tunduvad mingi eriti epic tervisemehed olevat .. sooda peaga ytlete macis ka et fuck it no burgers, andke porgandipulkasid :D?
                    HCC2?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2350
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      HCC2?
                      maxima3 kahjuks

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #2351
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        no trenn käib ka asja juurde ja neid % ma muidugi öelda ei oska. Trenni tehes peaks valgud kõik õigesse kohta minema. Hetkel plaan 5x nädalas, aga kas ka niimoodi kaua vastu pean on iseasi.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #2352
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Ma arvutasin 30% teeks umbes 200g valku ööpäevas, mis on kindlasti ok, aga jah üle selle suht koormav juba, kuigi neid mõjusid saab vähendada.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #2353
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            200g valku ei tule mingit pidi kokku ma arvan. kui ma kodujuustud ja kohupiimad kokku löön siis nende täiskaal on umbes 500-600 + siis liha. peaks paki pealt uurima :)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2354
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              esimese küsimuse vastus on no doubt sirius

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #2355
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                A Tallinnas veel miskit? nr 1 kohta

                                Comment

                                Working...