Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2176
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma olen seda juba kõigile oma sõpradele pakkunud. Alguses on selline mõnus siirupi või limonaadi maitse, pärast enam väga ei ole. :D

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #2177
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      tegin hõbeheiki, mmm kus viib keele alla.
      reede õhtu antibootikumide all :D
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #2178
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        hõbekõri heikar

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #2179
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          jõuludeks sain ahjupoti, tõsiselt hea asi, tegin eila ahjupada: seakaelakarbonaad, porgand, kartul, kaalikas, sibul, küüslauk, rosmariin, chilli, sool, pipar, ja ~pool liitrit vett. kõrvale hapukoort. kõigil kel puuküttega ahi, siis soovitan soojalt muretseda.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2180
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Oo siuke söök tundub p2ris tummine .. peaks ka mingi poti muretsema

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #2181
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              mingi poolteist tundi ahjus ja see lihh haudub eriti pehmeks, laguneb kahvliotsas ära, full nuts

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #2182
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                yeah, mul sama pott aga punane :)
                nutsid söögid for sure!
                ma lisaks veel küüslaugu ka sinna patta :)

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #2183
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  paninpanin, terve küüslaugu jagu :)

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #2184
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    n1!

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2185
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Unustasin pilti teha aga täna sai päris epic pasta tehtud - chorizo, tsilli, küüslaugu ja sibulaga. veits tomatikastet ka sekka ja lõpuks värske petersell .. buuya

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #2186
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        kas tsilli on sul värske kaunana või pulbrina või mingis kolmadas olekus?

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #2187
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          enamus nn ahjukartuleid on fritüüris tehtud ja suht bs
                          jep. Tõelist toitu suht raske saada väljas. Kasutatakse külmutatud köögivilju suvisel ajal jne. Tihti ostetakse tunnustatud kokalt oma söögikohale menüü ning siis lihtsalt keeratakse mingi kräpp kokku vastavalt juhendile. Puudub igasugune loomingulisus või säde.

                          18€ praega tulid uusrikka anekdoodid meelde.

                          Comment

                          • Cashmer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2011
                            • 438

                            #2188
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            jõuludeks sain ahjupoti, tõsiselt hea asi, tegin eila ahjupada: seakaelakarbonaad, porgand, kartul, kaalikas, sibul, küüslauk, rosmariin, chilli, sool, pipar, ja ~pool liitrit vett. kõrvale hapukoort. kõigil kel puuküttega ahi, siis soovitan soojalt muretseda.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            ahjutoitude suureks plussiks on see, et sa paned kõik koostsiosad potti ja samal ajal kui söök valmib, saad teha mida tahad, ei pea pliidi ääres koogutama.


                            väljas söömas pmt ei käi. põhjuseks halb tooranine (kõik see odavam suure tõenäosusega) ning mikrouunis soojendatud, teflonpannil praetud jne.

                            toidul on suurem roll me elus kui enamus arvatagi oskavad. meie enestunne, väljanägemine (punnid, halb nahk vms), füüsiline vorm sõltuvad toidust - selle kvaliteedist ja kogusestest.

                            con, sa sööd mida? ma eeldan, et sa päris mahetoidu peal pole.
                            Last edited by Cashmer; 17.02.12, 06:41.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2189
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              kas tsilli on sul värske kaunana või pulbrina või mingis kolmadas olekus?
                              kaunast ise hakkisin, seemned ennem eemaldades .. need teevad liiga hotiks imo

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2190
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                                ahjutoitude suureks plussiks on see, et sa paned kõik koostsiosad potti ja samal ajal kui söök valmib, saad teha mida tahad, ei pea pliidi ääres koogutama.


                                väljas söömas pmt ei käi. põhjuseks halb tooranine (kõik see odavam suure tõenäosusega) ning mikrouunis soojendatud, teflonpannil praetud jne.

                                toidul on suurem roll me elus kui enamus arvatagi oskavad. meie enestunne, väljanägemine (punnid, halb nahk vms), füüsiline vorm sõltuvad toidust - selle kvaliteedist ja kogusestest.

                                con, sa sööd mida? ma eeldan, et sa päris mahetoidu peal pole.
                                ei tea päris nii öelda ei saa, solid toitu saab ka .. ilmselgelt siis toit ei valmi ka 4 minutiga ning ilmselgelt tuleb keskmiselt rohkem maksta ..

                                Comment

                                Working...