Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #2146
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    oli ikka veise sisefilee?
    My name Abraham kui see veise sisefilee on.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #2147
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      See pole veise sisefilee

      to leits: sõin ära ja pärast kägisesin. Mine proovi ja anna teada

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2148
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        potsataja, sa pole kursis standard restorani hindadega...
        18€ selle koguse eest on väga OK.
        18 eurot väga viisakas restoranis väga hea prae eest maksta on tõesti standard aga seda ma küll viisakaks praeks ei nimetaks. Friikartul, lihakäntsakas peale pandud ja kõrval poolik tomat. Suvaliste pubide päevapraed biidivad su €18 junni välimuselt kui ka kolm korda väiksema hinnaga.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #2149
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          See pole veise sisefilee

          to leits: sõin ära ja pärast kägisesin. Mine proovi ja anna teada
          nahui sa siis 18€ selle eest maksid

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #2150
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Minge kaege oma silma, keele ja kõhuga.
            Tlna Solarise kõrval saab isegi steiki 125€ eest...

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2151
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Minge kaege oma silma, keele ja kõhuga.
              Tlna Solarise kõrval saab isegi steiki 125€ eest...
              And so? See ei pane mind maksma suvalise söögiputka toidu eest €125... Sina võid seda osta ja süüa. Ma ei kahtlegi, et see on hea aga kui minule selline kärakas ette tuuakse siis ma leian, et see ülemakstud. Olen ka €30-€40 praade söönud lmaitsmise/proovimise eesmärgil, osade puhul on see hinda väärt olnud, teiste puhul jällegi ülemakstud ning rohkem seda ei sööks. Hind ei määra absoluutselt mitte midagi.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #2152
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Mind ka mitte, kuid teeksin seda, kui pangaarvel oleks 1 000 000€. Maitseelamus FTW

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2153
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Oskab keegi öelda kas Tartus saab grillitud tiigerkrevette/hiidkrevette?

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #2154
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    wateeeeevääääääääääääääääääääääääääääää

                    See New Yorgi steik mulle eriti ei meeldinud. 18-eurone (või 16 vms) hirveliha oli aga väga hea.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #2155
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Kirjutasin siin eelmisel lehel, et ei saanud viimati seal Tartu maantee ääres Põhjaka mõisas kõhtu täis, käisin täna uuesti ja sai ikka väga täis :). Aga võtsin 3 asja ka, aint põhiroast poleks vast saanud. Üldiselt seal peaks igapäev erinev menüü olema.
                      Võtsin eelroaks roostbiifi mingi kastme ja salatiga(5.50€) ja see oli super. Põhiroaks metssealiha kapsarullis hapukoore ja tomati kastmes (10€) ja magustoiduks napoleoni koogi (3€) mis oli ikka suht suur tükk.
                      Kõhu sai väga hästi täis ja teenindus oli ka hea. Koht oli puupüsti täis ka, viimati käies pidi ette regama, et üldse kohta saada.

                      Edit: lol, kirjutasn valesse teemasse vist aga elab yle :P
                      Last edited by qbj0hn; 12.01.12, 19:16.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #2156
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Kirjutasin siin eelmisel lehel, et ei saanud viimati seal Tartu maantee ääres Põhjaka mõisas kõhtu täis, käisin täna uuesti ja sai ikka väga täis :). Aga võtsin 3 asja ka, aint põhiroast poleks vast saanud. Üldiselt seal peaks igapäev erinev menüü olema.
                        Võtsin eelroaks roostbiifi mingi kastme ja salatiga(5.50€) ja see oli super. Põhiroaks metssealiha kapsarullis hapukoore ja tomati kastmes (10€) ja magustoiduks napoleoni koogi (3€) mis oli ikka suht suur tükk.
                        Kõhu sai väga hästi täis ja teenindus oli ka hea. Koht oli puupüsti täis ka, viimati käies pidi ette regama, et üldse kohta saada.

                        Edit: lol, kirjutasn valesse teemasse vist aga elab yle :P

                        18,5€ ja said kolmekäigulise eine. ei anna väga võrrelda coca liharestorani einega.

                        käisin mingi poolteist kuud tagasi põhjaka mõisas sünnipäeval ja seal pakuti ka kolmekäigulist einet. väga maitsev oli (eriti mingi kapsasupp. oli kergelt vürtsine. nuts).

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #2157
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Ararat Grill Rakveres. Suur seasaslõki praad 6.40€ Sellest saab kõhu ikka korralikult täis, see taldrik on päris suur. Täna olid isegi väiksed lihatükid :D
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #2158
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            for real sööte praade friikatega? ise valin alati mingi muu kardula, kui pole just burkiputka või 11 aastane

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #2159
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                              for real sööte praade friikatega? ise valin alati mingi muu kardula, kui pole just burkiputka või 11 aastane
                              Friikatega maitseb see praad s*taks hästi, selle valge kastmega koos on nuts. Ja kui valida tavalise kartuli/friikartuli vahel, siis võtan jah viimase, mis siis ?
                              Last edited by virukunn; 12.01.12, 23:07.

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #2160
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Pärnus ei söö friikatega.

                                Comment

                                Working...