Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2131
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    18€ tundub küll palju selle eest.
    Ma hakkasin arvutama, et üle 3€ sei tule selle roa omahind kohe kuidagi, pigem jääb ikka 2€ kanti. Peab ikka koht olema, mis saab endale tüüpilise 7-10€ asemel sellise hinna menüüsse panemist lubada.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #2132
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      kuskilt on vaja palk ka maksta töölistele ja juhatajale. Odavalt müües peavad sul koguaeg hordid sees olema, et kasumit saaks näidata.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #2133
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Seal on pikalikukkumine kah hinna sees, kui coca tuleb ja selle 3 minutiga ära sööb.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #2134
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Ma hakkasin arvutama, et üle 3€ sei tule selle roa omahind kohe kuidagi, pigem jääb ikka 2€ kanti. Peab ikka koht olema, mis saab endale tüüpilise 7-10€ asemel sellise hinna menüüsse panemist lubada.
          kuna sa veise sisefileed viimati ostsid?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2135
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            kuna sa veise sisefileed viimati ostsid?
            Ausalt öelda ei mäletagi, et seda ostnud oleksin. Mingi seafilee oli eile laos 5.05€/kg aga kui otsida, siis leiab kindlasti ka 10€+ hinnaga. Kas steiki saab siis ainult fileest teha ? Imo saaks 3.10€/kg sea abalihast kamaraga vähemalt kaks sellist steiki ja ülejäänu (kamar jms.) saab koerale anda.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #2136
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              potsataja, sa pole kursis standard restorani hindadega...
              18€ selle koguse eest on väga OK.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #2137
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Potsataja on muidugi maapoisi lihateadmistega ka ehk lol@kamaraga abaliha.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #2138
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  :D
                  Lähen käin ka järgmine nädal naisega seal, vaatan-luuran-lindistan-maitsen toite & eks näis, kui tuleb mingeid maitseelamusi, siis ei jää viimaseks külastuseks :D

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2139
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    potsataja, sa pole kursis standard restorani hindadega...
                    18€ selle koguse eest on väga OK.
                    Mis restoranist sa räägid ? Pildi pealt vaatab vastu alla keskmise kiirsöögikoha(putka) praad ja seega peaks neilt restorani nime kasutamise õiguse kasvõi kriminaalsüüdistuse ähvardusel kiirelt ära võtma. Samas kes teab, järsku on neil ülejäänud söökide väljanägemine, koostis ja serveering igati restorani nime väärt.

                    E; Hetkel on minu teadmistega selles vallas lood viletsad aga 5+ aastat tagasi sai päris pikalt vähemalt korra kahe kuu jooksul firma kulul restoranides käidud ja sellist s***a ei serveeritud kunagi.
                    Last edited by Potsataja; 11.01.12, 21:47.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #2140
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Oleme ausad jah, et see serveering ja visuaalne välimus RESTORANI kohta on alla igasugu arvestust.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2141
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        yritan ka mingi aeg l2bi k2ia .. siiamaani on imo parimad praed sämmi grillis .. lihtsalt epic mis selle toiduga seal tehakse ..

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #2142
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          yritan ka mingi aeg l2bi k2ia .. siiamaani on imo parimad praed sämmi grillis .. lihtsalt epic mis selle toiduga seal tehakse ..
                          +1 miljon, 3-4x kuus saab ikka käia seal. Pole veel pettunud.
                          Sämmis käind mingi 13-14a saati juba, vanaisa elas seal ligidal kunagi mäos.
                          Hinnad pole ka nüüd meeletult nende aastatega seal tõusnud. Mingi 7-8€ praad on ka nii suur, et aint täiesti tühja kõhuga jõuan selle paaki panna aga see asi on nii hea lihtsalt, et vägisi tõmmatakse ikka sisse lõpuks.

                          See coca postitatud pildil näeb see asi välja nagu Türi burksiputka 1.75€ eine, ainuke vahe, et putkas on see suurem. vbl sitt pilt ka.

                          Restodes üldse tõmmatakse rohkem rõhku selle ilu ja värgi peale kui suuruse. Restos arvestama, et supi, prae magustoidu võtad siis saad kõhu täis, oleneb restost ka.
                          Viimane kord käisime seal Tartu maantee ääres põhjaka mõisas 6kesi söömas. Kõik võtsid prae ja magustoidu ja kokku läks mingi 150€ ja ma kõhtu täis ei saanud.
                          Saaremaal kunagi mingis restos mäletan oli hea huumor, gg oma maasikad lumehelvestega mingi 75 eeki ja 6 maasikat ning törts vahukoor :D
                          Last edited by qbj0hn; 11.01.12, 22:06.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #2143
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            ma ytlesin, et kvaliteet sitt, lihtsalt tahtsin näidata, kui suur see fking steik on :D

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #2144
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              oli ikka veise sisefilee?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2145
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                ma ytlesin, et kvaliteet sitt, lihtsalt tahtsin näidata, kui suur see fking steik on :D
                                a sõid kõik ära?

                                Comment

                                Working...