Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Ma hakkasin arvutama, et üle 3€ sei tule selle roa omahind kohe kuidagi, pigem jääb ikka 2€ kanti. Peab ikka koht olema, mis saab endale tüüpilise 7-10€ asemel sellise hinna menüüsse panemist lubada.
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust
TC
Comment