Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1906
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Soovitage Tln kesklinnas mingit resotrani, mida eriti kiidate oma hinnangu järgi.
    Cafe VS on lemmik koht atm.

    (Pole ka resto, pigem lounge, aga väga laheda interjööriga ja äärmiselt maitsvad söögid)

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #1907
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Kas keegi oskab midagi öelda vitamiinide üleküllusest ? Ma võtan regulaarselt Wellmani (milles niigi osasid aineid 100%+ päeva normist - pidi ok olema), kuid päeva jooksul ikka tarbid veel nt Fitnessi helbeid kus ka mõnusalt vitamiine ja omg isegi nutellas on. Päeva lõpuks tuleb ikka päris paras ports RDA(Recommended Daily Allowance)sid kokku.
      On see normaalne/tervislik ? Või peaks midagi tagasi tõmbama.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1908
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        võta vähem Wellmani!?!

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #1909
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          Kas keegi oskab midagi öelda vitamiinide üleküllusest ? Ma võtan regulaarselt Wellmani (milles niigi osasid aineid 100%+ päeva normist - pidi ok olema), kuid päeva jooksul ikka tarbid veel nt Fitnessi helbeid kus ka mõnusalt vitamiine ja omg isegi nutellas on. Päeva lõpuks tuleb ikka päris paras ports RDA(Recommended Daily Allowance)sid kokku.
          On see normaalne/tervislik ? Või peaks midagi tagasi tõmbama.
          Normaalne.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1910
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            kõik mis üle, kused välja. Kui väga tumekollaseks hakkab kusi minema, siis on vitamiine täis.

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #1911
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Kaitsva omnivoori bingo:

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1912
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Soovitan heroiini proovida. Pidavat olema 1000x parem kui kõige võimsam orgasm. Keha kulutab ka megalt.
                Teist päeva viin end selle teemaga algusest lõpuni kurssi ja jõudsin nüüd selle postituseni..ei tea kas julgen edasi minna, kuna nüüd vist saab ainult kehvemaks minna.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1913
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Mina oen endiselt arvamusel, et

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Heroiiniga on see jama, et enne esimest korda peab olema kindel, et jagub raha ka viimase korra jaoks.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1914
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    edit: wtf, romaani kirjutasin siia, omast-arust vaid paar rida tuli, alljärgnev tekst siis vaid minu enda toitumisharjumused, seega ei midagi põnevat!


                    Kirjutan siis enda toitumisharjumused ka siia ja vast keegi oskab öelda kas pean midagi oluliselt muutma või asi bueno.

                    Niisiis suurim rõhk on snäkkidel. Pean pidevalt midagi näksima(soolast, magus ei meeldi v.a. mahlapulgad, nt. soolatud päevalilleseemned, kartulikrõpsud vms.), 3-korda päevas harjumust pole tekkinud ja hommikuti ka süüa ei saa, kuna pole lihtsalt isu. Korra päevas söön midagi toekamat (tellin pizza, lähen kiirtoidurestorani või u. korra nädalas ema juurde praadi sööma) ja ülejäänud toidukorrad koosnevad siis võileibadest, 5-min suppidest/pudrudest, tuunikalakonservid jne.

                    Samas söön palju juurikaid. Päeva jooksul söön kindlasti u. 1kg puuvilju, 4-5 tomatit ja 1 paki idusalatit. Vedelikke tarbin palju, enamasti vett, aga ka u. pakk tomatimahla päevas. Kiirtoidu kõrvale karastusjooki.

                    Tänane toidukorv peale poes käiku:
                    10-15 kiirsuppi, 2 pakki kartulikrõpse, suured soolatud päevalilleseemned, tomateid, õunu, palju mandarine, apelsinid, kiivid, 20-25 mahlajäätist, lumekrabid, sealiha, tomati- ja segumahl, 2 idusalatit, 10 kiirkakaod, leib, sai, meeletult juustu ja määret nende jaoks.

                    Elustiilist nii palju, et trenni teen ehk korra nädalas (suusatamine, jooksmine), aga niisama liigutamas ja jalutamas käin korra päevas vähemalt.
                    Pool aastat tagasi tegin 2 pakki punast suitsu päevas, praegu teen keskmiselt 1 suitsu päevas, kuna alkoholi tarbinuna veel teen.

                    Palju ei pidutse enam, kuna ei biidi pohmelli absoluutselt ja kui isegi on plaan end purju juua, siis veerandpurjus olekus tekib blokk ja ei taha enam. Nädalas korra 6-packi joon aga siiski ära. Niisama igapäevaselt ei tarbi.

                    Korra aastas olen viimasel ajal käinud meremehe tervisetõendit uuendamas ja nende uuringute järgi on kõik olnud kõige paremas korras, (ptui ptui ptui) lihast võiks vaid rohkem olla
                    Last edited by KristjanLaas; 18.03.11, 23:24.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #1915
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      edit: wtf, romaani kirjutasin siia, omast-arust vaid paar rida tuli, alljärgnev tekst siis vaid minu enda toitumisharjumused, seega ei midagi põnevat!


                      Kirjutan siis enda toitumisharjumused ka siia ja vast keegi oskab öelda kas pean midagi oluliselt muutma või asi bueno.

                      Niisiis suurim rõhk on snäkkidel. Pean pidevalt midagi näksima(soolast, magus ei meeldi v.a. mahlapulgad, nt. soolatud päevalilleseemned, kartulikrõpsud vms.), 3-korda päevas harjumust pole tekkinud ja hommikuti ka süüa ei saa, kuna pole lihtsalt isu. Korra päevas söön midagi toekamat (tellin pizza, lähen kiirtoidurestorani või u. korra nädalas ema juurde praadi sööma) ja ülejäänud toidukorrad koosnevad siis võileibadest, 5-min suppidest/pudrudest, tuunikalakonservid jne.


                      Kui sa väidetavalt ennast teemaga kurssi viisid, siis oleks pidanud midagi külge ka jääma.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #1916
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Mulle meeldib heeringat süüa, sibula ja keedetud kartuliga- eriti kõva laks on kui hapukoor ka võtta on. Heeringas teeb targaks ja tugevaks btw.
                        Ja neile kes mingeid kartulikrõpse ja muid snäke söövad tunnen kaasa.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1917
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          edit: wtf, romaani kirjutasin siia, omast-arust vaid paar rida tuli, alljärgnev tekst siis vaid minu enda toitumisharjumused, seega ei midagi põnevat!


                          Kirjutan siis enda toitumisharjumused ka siia ja vast keegi oskab öelda kas pean midagi oluliselt muutma või asi bueno.

                          Niisiis suurim rõhk on snäkkidel. Pean pidevalt midagi näksima(soolast, magus ei meeldi v.a. mahlapulgad, nt. soolatud päevalilleseemned, kartulikrõpsud vms.), 3-korda päevas harjumust pole tekkinud ja hommikuti ka süüa ei saa, kuna pole lihtsalt isu. Korra päevas söön midagi toekamat (tellin pizza, lähen kiirtoidurestorani või u. korra nädalas ema juurde praadi sööma) ja ülejäänud toidukorrad koosnevad siis võileibadest, 5-min suppidest/pudrudest, tuunikalakonservid jne.

                          Samas söön palju juurikaid. Päeva jooksul söön kindlasti u. 1kg puuvilju, 4-5 tomatit ja 1 paki idusalatit. Vedelikke tarbin palju, enamasti vett, aga ka u. pakk tomatimahla päevas. Kiirtoidu kõrvale karastusjooki.

                          Tänane toidukorv peale poes käiku:
                          10-15 kiirsuppi, 2 pakki kartulikrõpse, suured soolatud päevalilleseemned, tomateid, õunu, palju mandarine, apelsinid, kiivid, 20-25 mahlajäätist, lumekrabid, sealiha, tomati- ja segumahl, 2 idusalatit, 10 kiirkakaod, leib, sai, meeletult juustu ja määret nende jaoks.

                          Elustiilist nii palju, et trenni teen ehk korra nädalas (suusatamine, jooksmine), aga niisama liigutamas ja jalutamas käin korra päevas vähemalt.
                          Pool aastat tagasi tegin 2 pakki punast suitsu päevas, praegu teen keskmiselt 1 suitsu päevas, kuna alkoholi tarbinuna veel teen.

                          Palju ei pidutse enam, kuna ei biidi pohmelli absoluutselt ja kui isegi on plaan end purju juua, siis veerandpurjus olekus tekib blokk ja ei taha enam. Nädalas korra 6-packi joon aga siiski ära. Niisama igapäevaselt ei tarbi.

                          Korra aastas olen viimasel ajal käinud meremehe tervisetõendit uuendamas ja nende uuringute järgi on kõik olnud kõige paremas korras, (ptui ptui ptui) lihast võiks vaid rohkem olla
                          kui tihti poes käid?

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1918
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Niipalju kui ma snäkke söön, siis ainult seemneid, pähkleid, juustu ja lihasnäkke. Magusat eriti ei söö (ka joogid), peenleiba ja saia ka mitte.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #1919
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Kirjutan siis enda toitumisharjumused ka siia ja vast keegi oskab öelda kas pean midagi oluliselt muutma või asi bueno.
                              Polegi kõige kohutavam kokkuvõttes, kindlasti märgatavalt parem/tervislikum menüü kui keskmise siinse foorumlase oma. Eelkõige võib seda väita selle suure koguse puuviljade, tomatite ja tomatimahla tarbimise põhjal. Ma tarbin ehk nädala kohta kõiki neid asju samas koguses kui sa päevas

                              Muidugi sõltub ka perioodist, mõnikord söön nädalas ainult paar puuvilja, mõnikord paar kilo. See-eest söön muid köögivilju igapäevaselt, tavaline tüüpiline esimene söök on lõuna paiku, tund-paar pärast ärkamist, salat, mis sisaldab tomatit, kurki, leht- või jääsalatit ja/või rukkola salatit ning mõned mustad oliivid, mõnikord ka päevalille- või kõrvitsaseemneid, kõik see segatud sojamajoneesiga (eesti toode, müügil soja salatikaste nime all, maitselt sarnane hapukoorele). Juurde teraleib või tavaline rukkileib sojavõidega või isetehtud hummuse (kikerhernevõie) või oapasteediga ja taimse (suitsu)vorstiga. Joogiks viljakohv.

                              Varaseks õhtusöögiks on mingi snäkk, kas siis kuivatatud või värsked puuviljad, mõnikord sojajäätis, kõige sagedamini siiski omatehtud pastasalat (makaron-sarvekesed, kurk, paprika, konserv-šampinjoniviilud, mustad oliivid, till jm maitseained sellesama sojamajoneesiga), riisi- või kuskussi-salat köögiviljadega või sushi või lihtsalt kartuli- või maisikrõpsud või mingid pähklid õllega.

                              Peamiseks õhtusöögiks paar korda nädalas supp (kas purgi-, külmutatud köögiviljaseguga või ise kombineeritud asjadest) koos leibadega (taas sojavõidega või mingi taimse pasteediga). Muudel juhtudel kas riis, tatar, läätsed, quinoa või kuskuss koos praetud/wokitud köögiviljadega (sibul, porru, paprika, suvikõrvits) ja seentega, soja- või kikerhernekotlettidega, tofukroketitega või köögiviljaburgeritega (või -pakoratega). Sageli lisaks veel marineeritud peediribad või rukkola salat. Pastatoite tuleb ette harvem. Sagedamini veel hautiste moodi asjad, kapsa-kartuli, kartuli-odrakruubi-brokkoli jms. See viimane oligi eile:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Täna oli köögivilja-seenesupp.

                              Muidu mahladest on ka esikohal tomatimahl, teisel kohal õunamahl, siis apelsinimahl ja muud. Segumahlasid, kus suhkurt kasutatud, väldin, rääkimata siis muudest suhkurdatud või muul viisil kunstlikult magustatud jookidest. Teed läheb ka 1-2 tassi päevas, peamiselt rohelist.

                              Maiustustest lisaks sojajäätisele mõnikord ka must šokolaad (maapähklitega näiteks). Mingite küpsiste, kookide, saiakeste vastu isu puudub. Kuigi nt riisi-seene-, porgandi- ja kapsapirukad on head asjad, kui keegi neid teha viitsiks.
                              Last edited by erplander; 20.03.11, 16:10.

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #1920
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                tsiisas, need isetehtud söögipildid on liiga intiimsed ikka

                                Comment

                                Working...