Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1861
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    liiga palju köögivilju ühe toidu kohta :D

    thanks tho.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #1862
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Ma ka põhiliselt vokpannil tehtud asjadel kasutan. Annab mõnusa maitse ja ei pea soola eraldi toidule lisama, sojakaste teeb töö ära.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #1863
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        liiga palju köögivilju ühe toidu kohta :D

        thanks tho.
        c'mon, mingeid köögivilju peab ikka sööma. Näiteks ma ka ei viitsi alati süüa teha, siis teen pelmeene nagu tavaline eesti mees, aga siis ikka koos köögiviljaga, brokoli-lillkapsas jms, külmutatud segud abiks kiire toidu juures.

        Ja pasta pole mingi pasta, kui seal sibulat ja küüslauku pole kasutatud. OK, mõned pastad jah on erandid, aga üldiselt on ikka nii.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #1864
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          liiga palju köögivilju ühe toidu kohta :D

          thanks tho.
          suppi teed siis paned kartuli ja porgandi ning tüki liha ja voilaa?

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #1865
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            suppi teed siis paned kartuli ja porgandi ning tüki liha ja voilaa?
            vaese mehe supp ju:)

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #1866
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Tofo - et lihasõbrad saaksid aru, kui jube võib elu olla. Ei enam.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1867
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Mul saab kolmas nädal ilma piimatoodete, teraviljatoodete ja suhkruta täis. "liiga palju köögivilju"-sellist mõistet ma ei tunne enam.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1868
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Mul saab kolmas nädal ilma piimatoodete, teraviljatoodete ja suhkruta täis. "liiga palju köögivilju"-sellist mõistet ma ei tunne enam.
                  söön/teen sööke mis mulle maitseb ja enamus köögiviljad väga ebameeldiva maitse, lõhna ja välimusega.

                  Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                  suppi teed siis paned kartuli ja porgandi ning tüki liha ja voilaa?
                  ei söö suppi.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1869
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Kui suhkrut ja soola ei söö siis köögiviljadele tuleb väga hea maitse juurde. Paprika on näiteks magus, keedetud muna paneb suu vett jooksma ja banaan on nii magus, nagu mett sööks. Maitsmismeeled on nii ära tuimestatud tavaliselt, et toidu maitset ei tunnegi,. Tunneb ainult maitseainete maitset.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #1870
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust

                      ei söö suppi.
                      seljanka wtf?

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1871
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                        seljanka wtf?
                        +1 Seljanka on üsna supide topis. Paras keberniit teha though...Supp on tervislik, ei teagi mis suppi ei söö.
                        Last edited by inward; 28.01.11, 06:48.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1872
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          isetehud supid on ikka väga nutised, tomatisupp toorjuustu ja hakklihaga, igasugused püreesupid, kana, krevetide millega iganes, frikadellisupp muidugi isetehtud frikadellidega jnejne, hea ja kasulik, söön samas harva vb kord nädalas, aga viib keele alla alati..

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #1873
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Seljanka on parim supp imo.. Ja väga maitses ka kunagi söödud koorene lõhesupp or something, Hiina restoranis veel tellisin tartus.. :P

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1874
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Mul saab kolmas nädal ilma piimatoodete, teraviljatoodete ja suhkruta täis. "liiga palju köögivilju"-sellist mõistet ma ei tunne enam.
                              Kuda kaalule mõju on?
                              Ning mingi info menüüst ei teeks ka paha.
                              Mul vaatas ka eile esimest korda kolmekohaline number kaalu pealt vastu, mõtlen tõsiselt millegi muutmisele, aga ma olen veidi laisk vist, seepärast uuringi.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1875
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Kaalule mõjub väga hästi.
                                Eile:
                                Hommikul omlett muna, paprika, tomat, sibul, küüslauk, sink.
                                Päeval Vokiroog kanaliha, porgandi porru, sibula, kapsa, sojakastmega.
                                õhtul, metsapähklid, paar õuna, mandariin. Hommikul ja õhtul kalamaksaõli ja päeval oliivõli tublisti toidu sisse.

                                Kartulit, riisi, tatart kah ei söö. Põhimõtteliselt see ürginimese dieet, et sööd seda, mida 10K aastat tagasi süüa sai. Aga muidugi mitte eriti ekstreemselt, ei söö kätega ja kõike toorelt, nagu mõned.

                                point selles, et teravili mõjub mu tervisele ülihalvasti, ma olen paar aastat seda juba piiranud, aga paar viimast kuud ajasin saia ja pirukaid igapävaselt sisse ja see mõjus ülihalvasti. Kiire kaalukasv, mälu muutus halvaks, koguaeg olin ülinärvis ilma põhjuseta...
                                Piimatoodete vastu mul väga midagi pole, aga kuna tänapäeval segatakse isegi piima sisse suhkrut, siis jätsin ka selle välja.
                                Alguses oli muidugi raske, aga nüüd on täiesti elementaarne. Kuna see toit ei kõiguta eriti veresuhkru taset, siis erilist nälga ei ole kunagi. Tekib selline teadmine, et peaks midagi sööma, aga energiatase ei muutu, kui päev läbi süüa ei saa.
                                Sital tuleb kah käia üks kord kolme päeva jooksul.:-)

                                Comment

                                Working...