Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1756
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    näha on, mis vana lähenemine inimestega teeb. Aga eks toidufirmadel on vaja ju kasumit teenida, miks mitte propageerida toitumisviise, mis inimesi terve päeva näljas hoiavad, nagu hommikused pudrud ja võileivad, lõunane makaron või kartul jne. Me ei ole kõik betoonivalajad, et sellist energialaksu vajaksime.

    Comment

    • MissLiz
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 112

      #1757
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      No eks neid "lähenemisi" ole sadu erinevaid. Aga see Gert Kooviti väga asjalik treeningraamat aitas nii mõnestki lisakilost vabaneda :)

      Aga igasugune lähenemine tervislikkuse ja saledama vormi suunas on positiivne ja õige :)

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #1758
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        tänane õhtusöök: kartulipuder kukekatega, kõrvale peedisalat, küpsetatud oad ja kurki. jassi leiba ka ja joome naturaalset õunamahla.

        telefoniga tehtud:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        kuradi suured kurgid sul :D

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1759
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          tänane õhtusöök: kartulipuder kukekatega, kõrvale peedisalat, küpsetatud oad ja kurki. jassi leiba ka ja joome naturaalset õunamahla.

          telefoniga tehtud:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Hea lihtne, mida veel tahta

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #1760
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas Murdock Vaata postitust
            kuradi suured kurgid sul :D
            täitsa perses kuidas ma naerma purskasin praegu :D:D:D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1761
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              mina loobusin teraviljast ja suhkrust ja süsivesikuid proovin süüa rohkem õhtupoole. Enesetunne ja kaalunumber paraneb iga nädalaga.
              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              näha on, mis vana lähenemine inimestega teeb. Aga eks toidufirmadel on vaja ju kasumit teenida, miks mitte propageerida toitumisviise, mis inimesi terve päeva näljas hoiavad, nagu hommikused pudrud ja võileivad, lõunane makaron või kartul jne. Me ei ole kõik betoonivalajad, et sellist energialaksu vajaksime.
              Need kaks kommentaari ju räägivad üksteise vastu. Süsivesikud ongi pm. suhkrud, kust saab palju energiat ja kui sa õhtupoole ajad end energiast punni siis on see ju vale. Või sa magamise aeg valad betooni?

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #1762
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Või sa magamise aeg valad betooni?
                Võib-olla tal on enne magama jäämist kõvasti "betooni valamist"

                Comment

                • MissLiz
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 112

                  #1763
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Ta mõtleb ilmselt seda, et paljud süsivesikud meie toidulaualt on lihtsüsivesikud (ehk siis need mille organism kiirelt tarbib ja kõht läheb ülikiirelt tühjaks)
                  Neid võib pm leida igaltpoolt: hommikuhelbed, riis jne jne.

                  Aga siiski olen mina selle teooria pooldaja, et süsivesikud tuleks tarbida päevasel ajal, kuna need on organismi esmased energia-allikad :)

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #1764
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Need kaks kommentaari ju räägivad üksteise vastu. Süsivesikud ongi pm. suhkrud, kust saab palju energiat ja kui sa õhtupoole ajad end energiast punni siis on see ju vale. Või sa magamise aeg valad betooni?
                    Süsivesikud toovad hea une :)

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #1765
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Lugege läbi, saate targemaks.

                      Fitness treeningkavad ja toitumisnõuanded lihaskasvuks, rasvapõletuseks ja parema vormi saavutamiseks. Alusta täna Fitness.ee abil!

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #1766
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.








                        nice

                        Comment

                        • MissLiz
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 112

                          #1767
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Oli see vast keerulise sõnavaraga lugemine :)

                          Comment

                          • KeRRRt
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 774

                            #1768
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            äge on õppida praegu toiduainete kohta koolis.
                            põhimõtteliselt, mida erinevamalt sa sööd, seda parem su tervisele.
                            ise polegi ammu süüa teinud :( tüdruk teeb tavaliselt.
                            eile sain pannkooke õhtuks(magedaid). peale panin seeni ja juustu. tänane söök oli pelmeenid. algul keedad ja siis kergelt pannilt läbi. kõrvale tegin tomati ja kurgi salati. ja hapukoor muidugi. ja just sõin veel väikse härjasilma kahe viilu musta leivaga. :P
                            ja põhi probleem.. keha kaal ei suurene, kuigi tahaks.

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #1769
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Mul on ka kogu elu sama probleem olnud, et kehakaal ei suurene. Aitas 5 korda päevas korralik söömine ja regulaarne (olenevalt kavast 3-6 korda nädalas) jõusaal. Pooleteise aastaga +15kg, millest enamus lihasmass. Tervis oli ka sel perioodil elu parim. Muidugi pokkerit mängima hakates ja jõusaalist ning suurest söömisest loobumisel kadus see lisakaal 5 korda kiiremini.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1770
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                                aitäh abi eest, seda ma põhimõtteliselt üritangi öelda ja see toimib ülihästi.

                                Comment

                                Working...