Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1741
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    toitudega on nagu naiste ja filmidega - kellegi maitset ei saa usaldada, siin lugedes on iga suva toit ka "nuts" :D
    Ma olen päris palju alla võtnud viimaselajal ja ainuke taktika ongi enamvähem vältida toite, mille kohta siin on kirjutatud "nuts".

    Comment

    • MissLiz
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 112

      #1742
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Ka mina olen viimasel ajal palju alla võtnud, ent pole vältinud ühtegi "nuts" toitu :) saab teisiti ka

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1743
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
        Tegin just suitsuliha-seenekastet
        Koostised?

        Comment

        • MissLiz
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 112

          #1744
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          ~250g riisikaid ( eelnevalt 2 korda kupatatud ja hiljem soolatud)
          1 pakk vahukoort
          350g suitsupeekonit
          maitseaineks sool (mõnikord ka õrnalt pannil pruunistatud sibul)

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #1745
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Ma olen päris palju alla võtnud viimaselajal ja ainuke taktika ongi enamvähem vältida toite, mille kohta siin on kirjutatud "nuts".
            Ka mina olen viimasel ajal palju alla võtnud, ent pole vältinud ühtegi "nuts" toitu :) saab teisiti ka
            Nonii, jagage siis saladusi veidi. Üritan juba ca pool aastat 10 kilo kaotada, aga kuidagi ei õnnestu...180 cm ja 90 kg, tahaks 80 peale saada.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #1746
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              ma seoses töökoha vahetusega kaotasin igapäevase tasuta lõuna (söö palju jaksad - supp ja praad) ja nüüd stokist/kaupsist vahel võtan midagi natuke ja 15kg läks ludinal maha. söön ikka kõike, aga kogused on kõvasti väiksemad

              Comment

              • wousha
                FPP Pro
                • Oct 2009
                • 268

                #1747
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Endal sama soov, oleks umb 10kg vaja maha saada kuidagi, aga no ei suuda loobuda headest söökidest ning muidugi .. õllest. 183cm ja 95kg, saaks 85 kanti oleks super.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #1748
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas wousha Vaata postitust
                  Endal sama soov, oleks umb 10kg vaja maha saada kuidagi, aga no ei suuda loobuda headest söökidest ning muidugi .. õllest. 183cm ja 95kg, saaks 85 kanti oleks super.
                  ma olin 2009 alguses 190cm ja 97kg
                  2009 lõpuks olin 190cm ja 83kg, praegugi veel 83-84kg

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1749
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    ma olin aasta tagasi 193cm ja 107kg. veidi jooksu ja ratast, loobusin igaõhtusest õllest ning hopsti 95kg.

                    Comment

                    • MissLiz
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 112

                      #1750
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      No minu saladus on kalorite lugemine.
                      Selleks on vaja elektroonilist toidukaalu ja korralikku tahtejõudu.

                      See süsteem ei pruugi paljudele sobida, ent uskuge mind, see tõesti toimib :)
                      Toetavad teenused: www.kaaluabi.ee ja www.ampser.ee

                      Ahjaa, see toimib ka siis, kui trenni eriti teha ei viitsi :)

                      Comment

                      • MissLiz
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 112

                        #1751
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Aga kui trenni ka teha viitsite, siis tulemused on kuskil 0,5 - 1kg nädalas kergemaks. Meestel ma arvan et pigem 1kg.

                        Täna hommikul käisin näiteks jõusaalis timmimas, korraliku energialaengu sai ikka terveks päevaks :) seega liigutamine ikka suht hea

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1752
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          tänane õhtusöök: kartulipuder kukekatega, kõrvale peedisalat, küpsetatud oad ja kurki. jassi leiba ka ja joome naturaalset õunamahla.

                          telefoniga tehtud:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #1753
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            mina loobusin teraviljast ja suhkrust ja süsivesikuid proovin süüa rohkem õhtupoole. Enesetunne ja kaalunumber paraneb iga nädalaga.

                            Comment

                            • 0ttt
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 444

                              #1754
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              mina loobusin teraviljast ja suhkrust ja süsivesikuid proovin süüa rohkem õhtupoole. Enesetunne ja kaalunumber paraneb iga nädalaga.
                              Süsivesikud õhtupoole? Vot see on uus lähenemine.

                              Comment

                              • MissLiz
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 112

                                #1755
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Targad treeningraamatud just räägivad et õhtusöök peaks erinevalt hommiku- ja lõunasöögist olema süsivesikutevaene.

                                Comment

                                Working...