Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1576
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    väheke teemast kõrvale
    väiksena sõin hästi tihti Magusat Mõnglit, aga just seda magusamat varianti. (punane pakend)
    Täna siis jalutasin poes ja jäid need silma, lükkasin siis ühe paki ka korvi.. kodus sööma hakates vaatan, et mis see ka sisaldab ja... 100g kohta 65g süsivesikuid! jube

    Comment

    • dener89
      Grinder
      • Mar 2009
      • 625

      #1577
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Nii palju,kui ma aru olen saanud,taimetoitlased on kõik odavad piitsad ju.Selline tunne,et nad tahavad kokku kuivada vist(no offence)
      Natuke võiks ikka lihast luu peal ka olla.

      yo. olen taimetoitlane ja kaalun 60 kilo.
      (närvi ajab see targutamine lihtsalt)
      Last edited by dener89; 14.08.10, 01:34.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #1578
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        tean kahte taimetoitlast, keda võib vähemalt pontsakaks kutsuda
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • samedumpster
          Räme Fish
          • Aug 2010
          • 5

          #1579
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas erplander Vaata postitust
          lol, ráági seda fruitaarianidele :)

          fruitaarianid on siis teadupárast puuviljatoitlased, parima tervisega ja parima vóimaliku dieediga inimesed üldse.
          Huvitav kust sa seda võtad, et nad üldse parima tervise ja dieediga on?

          Piimaga seoses võib mõnedel tõesti olla probleeme kaseiini ja laktoosiga, aga nt gluteen on minu arvates tükkmaad problemaatilisem kui kaseiin. Samas nt värsket rohtu söönud lehmade piimast tehtud või on rikas K2 ja A vitamiinide allikas, kaseiini ja laktoosi on seal väga väikestes kogustes.

          Kindlasti on selline või palju tervislikum rasvaallikas kui osad omega-6 rasvhapeterikkad taimeõlid nagu maisiõli, sojaõli jt.

          Maks on üks toitaineterikkamaid toite üldse ja muna on ka väga kõrge toitaineväärtusega. Lisaks nendele oleks hea süüa kartuleid, puuvilju, liha, kõvasti juurvilju, vältida saia, nisu- ja suhkrutooteid.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1580
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Ma eriline maksa f2nn pole, aga k2isin tuttavatega jahil kaasas ja kui siis tehti v2rske kitse maksa (oli vist kits) ming sibuklaga .. my gad .. best stuff ever see oli mingi eelmine aasta .. jube tummine

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1581
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Ma eriline maksa f2nn pole, aga k2isin tuttavatega jahil kaasas ja kui siis tehti v2rske kitse maksa (oli vist kits) ming sibuklaga .. my gad .. best stuff ever see oli mingi eelmine aasta .. jube tummine
              Kitsemaks jah, sibulaga.

              Ise ka maksa väga ei söö, aga kitsemaks+sibul on nuts!

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1582
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                otsisin merekarpe tartust ... pole .. sain sellised, mis on juba lahtised ehk panni peal kuumaks aint lasta .. aga kinniseid netu

                Anyway t2na õhtul tortillad ... ja rannakarbid ja filmid ... ei jõua m2ngida ka .. fcking tired

                e: tortilladtulid tulid nuts .. praadisin kiirelt paprika, sibula, ananassi kergelt ja küüslaugu .. nats hapukurki ja tomatit ... siis kallasin siidridt peale kuiva pulsi oma .. hautasin yks 5-6 min ja siis tortillade vahele ja veits juustu:D
                Last edited by leits; 14.08.10, 19:14.

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #1583
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  selveri nuudlid ftw

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #1584
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Marineeritud heeringas sibula ja kartuliga, kõrvale Standart. Kuna alguses ei osanud sellist pidusöömaaega oodata, siis oli leib puudu, aga käisin tuiasin mõni minut tagasi poest läbi ja parandasin sellegi vea.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1585
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Marineeritud heeringas sibula ja kartuliga, kõrvale Standart. Kuna alguses ei osanud sellist pidusöömaaega oodata, siis oli leib puudu, aga käisin tuiasin mõni minut tagasi poest läbi ja parandasin sellegi vea.
                      Ilus! Viina kõrvale veel hapukurk!

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #1586
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        ruccola/kirsstomat/teriaky marinaadis lõhe/pistaatsia pähklid/seedrimänni seemned/ dijoni-balsamico kaste.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1587
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Tra peab ka seda oiget balsamicot ostma ja proovima seda ... viimati ostisn mingit veiniäädikat .. se oli siuke sitt et andke abi

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #1588
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Balsam on väga hea! Although ma eelistan sidrunit salatile, tervislikum, kuid kallim:/ sidruni kilo 60kr:(

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1589
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Wtf palju sa seda sidrunit paned sinna siis, paljalt sööd sidrunit? wat?

                              ma joon vahel harva sidruni mahla aga kala kõrvale mingit sidrunit kütta puhtalt, waaat

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #1590
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Hehe, arusaamatus, ma mõtlesin et pigistad sidrunit salatile peale, mitte et ala teed sidruni-tomati salatit:D Sidrunimahlas on samamoodi hape nagu balsamis ja veiniäädikas ja äädikas, aga ta on tervislikum...

                                Comment

                                Working...