Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1456
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Naah motlesin teha, kuid mu serveering ja v2rk oli nii lamp ... ei hakanud tegema .. Mereanni pasta + hapukurk ja punase peedi viilud kõrvale ... ja obv gin long drink .. (viimane p2ev joomist .. sest homme hakkab grindimine)

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #1457
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      njaa peaks lõhe kreveti pasta kokku leiutama. see ikka õige mesi :)

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #1458
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Mul on odavam restos süüa ja poeskäimisele ning toidutegemisele kuluvat aega hoopis mängimiseks kasutada. Samas ei oska ma niikuinii süüa teha.. Leits oma mereandide pideva promomisega ajab mulle ka isu peale, võtan koduteel ka ühe mereannipasta ja õhtuks mereanni salati kaasa. Huvitav, kas 10k kuus söömisele kulutamist võib juba ballaks nimetada?

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #1459
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Kui mindset on selline, et söögitegemine on kohustus, mitte lõõgastus, siis muidugi pole mõtet sellega jamada.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1460
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
            Mul on odavam restos süüa ja poeskäimisele ning toidutegemisele kuluvat aega hoopis mängimiseks kasutada. Samas ei oska ma niikuinii süüa teha.. Leits oma mereandide pideva promomisega ajab mulle ka isu peale, võtan koduteel ka ühe mereannipasta ja õhtuks mereanni salati kaasa. Huvitav, kas 10k kuus söömisele kulutamist võib juba ballaks nimetada?
            ei .. tavaline... Mul on ka ii, 2 kuud viidsin teha .. 2 kuud k2in v2ljas .. tho ma ei viidsi v2ljas ka k2ia ... pigem kodutellija :D

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #1461
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              mul käib ka see hooti....käin väljas söömas, siis vahel olen üldse purgitoidu peal+üldse kiiresti valmivad toidud, vahest soojad toidud rimist/prismast/selverist ning vahest küpsatan ka kodus igast värke kui isu tuleb. Muidu eriline kokk küll pole.
              Lihtsalt olen liial laisk, et minna poodi ja igasugu hakkimis-riivimis värki kodus tegema hakata ja ahjus laskma tal ~1h küpseda..liiga kaua võtab aega, aga resto toit + poetoidud viskavad vahepeal ikka nii kopa ette, et kohe hea on ise valmistada :)

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #1462
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                üksi elades on odavam väljas käia. probleem on selles, et normaalseid söögikohti pole (või asuvad kesklinnas, kuhu on pornuss pääseda/parkida). kodutoit ftw.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1463
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Kui väga pirtsakas ei ole, siis teed 2-3 päevaks korraga söögi. Siis tuleb odavam kui väljas süüa.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1464
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    ylessoendatud toit suht imeb imo .. eriti spagetid jms ... pigem teen v2hem ja j2rgmine kord uuesti ..

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #1465
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Kui väga pirtsakas ei ole, siis teed 2-3 päevaks korraga söögi. Siis tuleb odavam kui väljas süüa.
                      tõsi. mulle ei meeldi 3 päeva järjest sama toitu süüa.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #1466
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        ylessoendatud toit suht imeb imo .. eriti spagetid jms ... pigem teen v2hem ja j2rgmine kord uuesti ..
                        Kui odavates kohtades sööd, siis enamus on samasugune ülesoojendatud toit. Spagette obv ei kannata soendada eriti kuna kuivavad ära suht.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1467
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          taips, päris ahvatlev roog :D!
                          rohkem pilte enda valmistatud roogadest (Y)

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1468
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                            Huvitav, kas 10k kuus söömisele kulutamist võib juba ballaks nimetada?
                            Sellise summa söögi peale kulutamine on balla isegi keskmise perekonna puhul.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1469
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Kukeseene kaste kartuliga. Kartul ennem keedetud ja siis yks 15 min ahjus .. kõrvale peeti ja hapukurki (tra sai palju nats) ja 2 kalamarja saia. Kõrvale gin

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1470
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                seff kahvel.

                                Comment

                                Working...