Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1411
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    retsepti saab ?
    Neli banaani, pakk tavalist suitsupeekonit. Banaanid lõikad kolmeks, peekoni keerad ümber ja hambaorgiga kinni. Kaste on supilusikatäis mett, kaks supilusikatäit sidrunimahla, mingi veerand klaasi oliiviõli ja tsipa tsillipipart (et õli on palju, siis pista ülejäänud samasse tassi ja sega seal kenaks kastmeks).

    Peekoniga banaanid katad kastmega,seejärel grillid umbes kümme minti (et peekon äge välja näeks) ja samal ajal vaatad, et kaste päris ära ei kao ehk vajadusel katad uuesti. Kuumus võiks olla kuskil seal 150 kandis.

    Lihtne värk.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #1412
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Ma võin juba ette hoiatada, et homme teen tõenäoliselt kreveti-õunakastmega takosid või midagi kukeseentega :P

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1413
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        igav ei hakka ..

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #1414
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Värsked praekartulid ja võis praetud kukeseened peekoniribadega, ääristatud lõigutud rediste ja paprikaga

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #1415
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Dear Erplander,

            kui sa tõesti ei tea, kes F.Antson, siis näitab see pigem sinu võhiklikkust ja ignorantsust, sa ei viitsi isegi googeldada, kes ta on. Linkmasteril peaks ju selline värk jube nobedalt tulema. Kui sa tõesti tead, kes ta on ja üritasid lihtsalt vaimutseda, siis ei kukkunud see eriti hästi välja, sest see seadis su kompetentsuse veel suurema küsimärgi alla, kuna jääb mulje, et sa muud ei teagi kui vaid kommertsteadlasi aka Zilmer ja nende seisukohti. Tundud liiga kitsarinnaline olevat, kui tunnistad ainult seda, mis sulle sobib.

            Yours truly,
            H.G

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1416
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Redis on muidu hea, aga veits kibe :/

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #1417
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                Dear Erplander,

                kui sa tõesti ei tea, kes F.Antson, siis näitab see pigem sinu võhiklikkust ja ignorantsust, sa ei viitsi isegi googeldada, kes ta on. Linkmasteril peaks ju selline värk jube nobedalt tulema. Kui sa tõesti tead, kes ta on ja üritasid lihtsalt vaimutseda, siis ei kukkunud see eriti hästi välja, sest see seadis su kompetentsuse veel suurema küsimärgi alla, kuna jääb mulje, et sa muud ei teagi kui vaid kommertsteadlasi aka Zilmer ja nende seisukohti. Tundud liiga kitsarinnaline olevat, kui tunnistad ainult seda, mis sulle sobib.

                Yours truly,
                H.G

                vaga ilusti s6nastatud vastulause well, aga kes too F. Antson siiski on ja ehk tutvustad siinkohal ka tema nagemust toitumisest.

                v6hik.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1418
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  kui enne oli Leits mu lemmik kokk, siis nyy on kindlasti taipupole.
                  lähen ka kukkeseeni ostma. palju turul kilo maksab?

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #1419
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    kui enne oli Leits mu lemmik kokk, siis nyy on kindlasti taipupole.
                    lähen ka kukkeseeni ostma. palju turul kilo maksab?
                    70-90 krooni kilo, kuid 200 grammist piisab küll ja küll

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #1420
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      taiupolel maru vinged road ikka, keep it up! :P

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #1421
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        kui enne oli Leits mu lemmik kokk, siis nyy on kindlasti taipupole.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1422
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Oodake kuni ma koju jõuan .. teen mingi fancy mereanni pasta ...

                          Tra ma poile siiani aru saanud, miks mu pastad ***** l2hevad, kui ma nad alati ahju panen vms ... absoluutselt kõik on sita maitsega tulnd .. niisama ära keetes + mereandidega l2bi segades ja parmesani peale on alati nuts .. aga see ahi keerab midagi ikka väga ***** :D

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1423
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            70-90 krooni kilo, kuid 200 grammist piisab küll ja küll
                            ty!

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #1424
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                              vaga ilusti s6nastatud vastulause well, aga kes too F. Antson siiski on ja ehk tutvustad siinkohal ka tema nagemust toitumisest.

                              v6hik.
                              Sorry, mul on praegu üpriski kiire, aga ma usun, et kui sa avad fitness.ee, siis saad vaikselt aimu tema kompetentsusest. Vähemalt minule on jätnud hea mulje, sest ta pole kellegi marionett, vaid on leidnud asjadele tiba omalaadsema lähenemise.

                              Näiteks on üks artikkel..
                              Fitness treeningkavad ja toitumisnõuanded lihaskasvuks, rasvapõletuseks ja parema vormi saavutamiseks. Alusta täna Fitness.ee abil!


                              Muidugi on väga palju asjalikke nõuandeid ja vaateid ka fitness.ee foorumi postides, aga mul lihtsalt pole aega praegu noppeid teha, et saaksid ilusa ülevaate. Lühidalt tüüp on toitumise alal guru. Seda muidugi minu arvates, olen väga palju saanud kasu.

                              Comment

                              • macroTilt
                                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                                • May 2010
                                • 629

                                #1425
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Oh, fitnessi Fred. Polegi ammu sinna lehele sattunud :(
                                kunagi kui viitsisin rohkem trenni teha, siis sai sealt ideid nopitud.
                                ja ega sa tea, kas sealses foorumis on tema kasutajanimi "jokker"?

                                tx.

                                Comment

                                Working...