Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Vahe ongi selles, et kas sa ostad poest või võtad oma aiast. Ega maitse võibolla jah väga vahet pole(imho on), väljaarvatud oma kartulitel talvel võrreldes poe omadega. Lihtsalt hea, kui on võimalus enda kasvatatud köögivilju süüa suvel thats all.
Vahe ongi selles, et kas sa ostad poest või võtad oma aiast. Ega maitse võibolla jah väga vahet pole(imho on), väljaarvatud oma kartulitel talvel võrreldes poe omadega. Lihtsalt hea, kui on võimalus enda kasvatatud köögivilju süüa suvel thats all.
Comment