Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #631
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ei, kõige pealt l2hen jahile

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #632
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Variatsioon, kuidas sul lõhe soolamine lõppes? Tuli hea?
      :) jaa.. väga hea. natuke palju valget pipart sai aga muidu oli super.

      ty!

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #633
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        tra mingi sushi meister oled v .. mis moodi te nii õhukesed viilud saate kalast? **** need luud jms pask, need ajavad insta tilti, lihtsam on osta poest

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #634
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          tra mingi sushi meister oled v .. mis moodi te nii õhukesed viilud saate kalast? **** need luud jms pask, need ajavad insta tilti, lihtsam on osta poest
          terav nuga + fileeritud kala + mad sklizzs
          [YOUTUBE]D3TuqySTkbc[/YOUTUBE]

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #635
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            tra mingi sushi meister oled v .. mis moodi te nii õhukesed viilud saate kalast? **** need luud jms pask, need ajavad insta tilti, lihtsam on osta poest
            Terav nuga ja pintsetid - rohkem pole midagi vaja.

            Selles suhtes on sul muidugi õigus, et poest on palju lihtsam osta valmis toodet.
            Ise olen viimastel aastatel loobunud nö valmistoidust ja võimaluse korral üritan ise teha värskest toorainest - imo on resultaat palju parem.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #636
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              tra kui siin eestis reaalselt lõhet ka oleks, mida jahtimas k2ia .. hui .. forellid ka max 1.2-1.3kg mida v2lja meelitada õnnestub .. elaks kuskiöl põhja rootsis-soomes ... siis oleks kapp pidevalt ilmselt lõhet t2is.. poe hind onmuidugi kani ajuvaba .. mingi 50 krooni v2ike viil vms :D

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #637
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Aga kas kalastusload ei maksa seal korralikult, seega nagu oleks pigem kalastusrõõm.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #638
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                  Aga kas kalastusload ei maksa seal korralikult, seega nagu oleks pigem kalastusrõõm.
                  Soomes olen maksnud 10-15€ nädalavahetuse eest, üldjuhul on see mökki hinna sisse arvestatud.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #639
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Nii palju kyll pole ... ma olen soomes k2ind hmm viiimased 6a, turu saartes ... imo oli 6 euri n-p .. postkontorist ja pangast sai soetada

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #640
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Forelli saab sushi ja saia jaoks Eestis kenasti püüda spinninguga. Ole ainult mees ja võta asi kätte. Miks see ülekilone ei sobi Leits? Enda suurim jõeforell on 1,9kg muide - kui kõva mees oled, saad iga aasta 2kg kätte. Meriforelli ja lõhepüüdjatest parem ei räägigi - ikka väga kenasi kalu ju saadakse pidevalt. Ei pea kaugele otsima minema alati!

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #641
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Forelli saab sushi ja saia jaoks Eestis kenasti püüda spinninguga. Ole ainult mees ja võta asi kätte. Miks see ülekilone ei sobi Leits? Enda suurim jõeforell on 1,9kg muide - kui kõva mees oled, saad iga aasta 2kg kätte. Meriforelli ja lõhepüüdjatest parem ei räägigi - ikka väga kenasi kalu ju saadakse pidevalt. Ei pea kaugele otsima minema alati!
                        Ma koguaeg käin kalal ja kala ei saa, rääkimata mingist jõeforellist veel Arvan, et kui kunagi kala saan siis kilo hind tuleb mingi 1000 eeki

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #642
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          valedes kohtades käid.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #643
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Ega jah pole vaja kaua oodata, et saab spinningu välja võtta ja jõgedel/järvedel käia püüdmas . Ise pole veel forelli/lõhe suutnud saada, aga ahjuhavi on ka päris nuts :)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #644
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Forelli saab sushi ja saia jaoks Eestis kenasti püüda spinninguga. Ole ainult mees ja võta asi kätte. Miks see ülekilone ei sobi Leits? Enda suurim jõeforell on 1,9kg muide - kui kõva mees oled, saad iga aasta 2kg kätte. Meriforelli ja lõhepüüdjatest parem ei räägigi - ikka väga kenasi kalu ju saadakse pidevalt. Ei pea kaugele otsima minema alati!
                              võrreldes soomede, rootside, norradega, siis võime julgelt öelda et meil polegi kala tegelt :) pedekad tõmbavad oma krdi vooludega kõik tyhjaks .. merele kalele .. lik uhan tlna edasi tagasi 400km :D ja yldjuhul ******* ei saa, soomes rootsis ei jää 99.9% sa ilma :D ma ise aint kyll haugi jahtimas k2ind, aga see aasta täitsa nov alguses plaan minna, kui vesi külm ja need lõhe rapied kaldale tirida

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #645
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Hetkel ees röstsai, mille peal purust. tuunikala tomatis. Hirmsatmoodi maitseb.

                                Comment

                                Working...