Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MarxVoss
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 211

    #376
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mina olen avastanud, et RIMI pizza-d on hämmastavalt maitsvad. Taverna omadest meeldis mulle Francescana (sink, šampinjonid, paprika, juust). aga see ei olnud viimane kord enam see, mis vanasti.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #377
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Rimi pitsad on jõhkralt rasvased. Maitse on hea

      Comment

      • MarxVoss
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 211

        #378
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Seda küll. Aga siis ongi peale hea maitseelamuse saamist paras minna trebbi pekki võbistama.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #379
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas MarxVoss
          Mina olen avastanud, et RIMI pizza-d on hämmastavalt maitsvad. Taverna omadest meeldis mulle Francescana (sink, šampinjonid, paprika, juust). aga see ei olnud viimane kord enam see, mis vanasti.

          kuigi pizzadega on reeglina selline asi, et neid on ka kõige sitemal wannabe-kokal raske p*rse keerata, siis rimi pizzad imevad vilinal, niipalju kui mina neid tln-s söönud olen(kuigi näevad head välja)
          põhi tihti liiga taignane, mõni koostisosa on vana või annab liialt maitset jne.


          Comment

          • mihkel88
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 140

            #380
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            taverna carribicca on minu isiklik lemmik sealsetest pitsatest. Pärlsibulat on tavaliselt seal liiga palju, aga no need saab kõik vabalt välja korjata :)

            Comment

            • MarxVoss
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 211

              #381
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Siis on ikka Tallinnas elu täitsa p....is. Tartu omadel ei ole täheldanud, et ahju juurde oleks sattunud mingi poole toobine kokk-kondiiter-keevitaja. Siiamaani on suht valmis ja head olnud. Aga eks neid teegi erinevad kokad.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #382
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                pizzadega on see, et nende tegemine ei ole tegelt üldse raske ja sitaks head tulevad. ostad selle koduse pärmilehttaigna, rullid natuke ja lihtsalt viskad igat manti peale. tund-poolteist läheb ja sitaks hea tuleb.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • wedoit
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 458

                  #383
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas pikk28
                  +1. varem olin ka felixi mees, kuid õnneks oli kunagi kuskil Selveris Heinzi kampaania ja peale seda ainult Heinzi tarbingi
                  Heinz on väärt kraam! Kusjuures huvitav, et Eestis sellel ühtegi masiivset agressiivset kampaaniat polegi olnud. Kui, siis ainult poes mingi soodushinnad aeg-ajalt. Lääne Euroopas on suured plakatid majade peal, metroopeatustes, ajalehtedes. Krt, rahvusvahelises New York Timesis isegi olid raisad terve lehe suuruse ketšupi reklaami teinud. Seega neil raha on... kahju ainult, et seda Eestis magama ei raatsita panna.

                  Comment

                  • wedoit
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 458

                    #384
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas kuco
                    Al Capone is teh nuts - söön tihtipeale topeltjuustuga või sinihallitusega
                    +1

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #385
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas nikitheone
                      pizzadega on see, et nende tegemine ei ole tegelt üldse raske ja sitaks head tulevad. ostad selle koduse pärmilehttaigna, rullid natuke ja lihtsalt viskad igat manti peale. tund-poolteist läheb ja sitaks hea tuleb.
                      mul on igasuguse söögiga nii, et kõige parem on see siis kui pole seda ise teinud(mitte et ma ei oskaks).
                      sest tühja kõhuga tahan süüa, mitte süüa teha.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #386
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas vsiu100
                        mul on igasuguse söögiga nii, et kõige parem on see siis kui pole seda ise teinud(mitte et ma ei oskaks).
                        sest tühja kõhuga tahan süüa, mitte süüa teha.
                        mul on just nii et ise tehtud on alati hea teiste tehtus ei saa kunagi kindel olla ja pigem ei ole nii hea kui ise teeks.

                        Algselt postitas vsiu100

                        kuigi pizzadega on reeglina selline asi, et neid on ka kõige sitemal wannabe-kokal raske p*rse keerata, siis rimi pizzad imevad vilinal, niipalju kui mina neid tln-s söönud olen(kuigi näevad head välja)
                        põhi tihti liiga taignane, mõni koostisosa on vana või annab liialt maitset jne.
                        Ma ei tea mis pizzad on rimis ja tavernas on vist paksu põhjaga (eelistan õhukesega) Aga pizza tegemine pole nii kerge kui sa arvad, töötasin 4 aastat itaalia restoranis kus tehti kivi ahjus pizzasi ja selle aja jooksul käis sealt läbi palju tüüpe kes üritasid vähesed suutsid enam vähem selgeks saada üldse.

                        Comment

                        • bounce
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 865

                          #387
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas variatsioon
                          Mis on teie lemmik Taverna pizza?
                          corsaro ilma oliivideta.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #388
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Kinoa brokkoli ja šampinjonidega, köögiviljaburgerid, praetud punane sibul ja apelsinimahl:

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #389
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas erplander
                              Kinoa brokkoli ja šampinjonidega, köögiviljaburgerid, praetud punane sibul ja apelsinimahl:

                              kahvle on valetpidi....

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #390
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                hommikuks kartulisalat lihapirukate ja mõnusa teega
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...