Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #316
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas Lutzky
    vot see on solk
    nõustu kui juua cocat siis ikka korraliku

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #317
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas rohelinekonn
      nõustu kui juua cocat siis ikka korraliku
      ei mulle meeldib

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #318
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas Lutzky
        vot see on solk
        +100 tuhat.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #319
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Erplander, ma ei tea kas sa saia/leiba tarbid, aga mida sinna peale määrid? Ise olen ainult oapasteeti ja pestot saanud.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #320
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            mis kuradi sitt see tofu on, millest tehakse mingeid kotlette, määdejuustu, jäätist ja sada muud asja? like wtf

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #321
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Leivalistest veel see, et Porgandi Pille kuklid on ka üleprahi kraam. Müüakse kõikides suuremates poodides leivariiuli läheduses.

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #322
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas Pahvak
                Erplander, ma ei tea kas sa saia/leiba tarbid, aga mida sinna peale määrid? Ise olen ainult oapasteeti ja pestot saanud.
                Saia mitte, täisteraleibasid ainult ja leivakatteks sobivad mitmed asjad:

                - tofuvõie tilliga või tofuvõie küüslauguga
                - hummus (kikerhernevõie)
                - isetehtud oapateet või mõni muu ökopoodides müüdav taimne pasteet

                Lemmikasi neist on hummus, kahju et seda veel Eesti kaubanduses saada pole, ise ei viitsi alati teha, palju möllamist sellega (kikerherned vaja keeta jne). UK-s on see aga laialt saadaval igas poes, suuremates marketites on isegi kuni kümmekond erinevat sorti, erinevate lisandite ja maitsetega (punase paprikaga, sibulaga, küüslauguga, koriandriga, oliividega, pestoga, jalapenoga jne), mõned pildid: http://www.tastespotting.com/tag/hummus

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #323
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Täisterajahust spagetid hakitud soja, oliivide, porru ja punase sibulaga, kurgi-tomati-paprika-jääsalati-päevalilleseemnete salat soja salatikastmega ja apelsinimahl:

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas erplander
                    Täisterajahust spagetid hakitud soja, oliivide, porru ja punase sibulaga, kurgi-tomati-paprika-jääsalati-päevalilleseemnete salat soja salatikastmega ja apelsinimahl:

                    Seda sööks juba isegi.

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #325
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas ranka
                      Seda sööks juba isegi.
                      varsti sööte kõik silo ;D

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #326
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Mul nii praegu, et kui söön midagi siis hakkab kolmnurga piirkonnast räigelt valutama, magu ptsis, jah?

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #327
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas Dogers
                          Mul nii praegu, et kui söön midagi siis hakkab kolmnurga piirkonnast räigelt valutama, magu ptsis, jah?
                          Pigem tühja kõhuga valu peaks mao probleemidele viitama. Vb kuskile ulluks juba arenenud ja paneb söömise ajal ka valud sisse. Mul endal on olnud maohaavandid ning piima joomine aitab alati. Neelasin ka ohtralt tablakaid mingi periood. Sõjaväkke minnes oli ka see jama küljes ning tablakad peal ja esimesel päeval oli wismarisse sõit kuna mingid proovid näitasid naq ma oleks narko võõrutusravil. lol

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #328
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            tervislik: roheline sibul, hapukurk,tomat,hiinakapsas,ahju kana ... delizi kastet salati oma ja soola .... njuuts

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #329
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              mis vahe on tavalisel spagetil ja t2istera spagetil .. t2istera oma on 100x kallim?

                              Comment

                              • marxiku
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 471

                                #330
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas leits
                                tervislik: roheline sibul, hapukurk,tomat,hiinakapsas,ahju kana ... delizi kastet salati oma ja soola .... njuuts
                                :-* kodune hapukurk on ikka üle kõige. Parimaid "snäkke" üldse. Ja eriti veel pohmelliga.. ohhh.. :)
                                marineeritud ei kõlba.

                                Comment

                                Working...