Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Jajah, kui tangud, kikerherned, majonees ja india pähklid välja jätta, on päris hea:)
Aga maitse üle ei vaielda muidugi:)
Aga tervislik toit on muidugi väga hea tegelikult, ma söön peaaegu kõike, kui väga tihti ei pea sööma ...
Algselt postitas erplander
Aga maitse üle ei vaielda muidugi:)
Aga tervislik toit on muidugi väga hea tegelikult, ma söön peaaegu kõike, kui väga tihti ei pea sööma ...

Comment