Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #151
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas erplander
    Viimatine õhtusöök: kartuli-tangupuder, falafelid (kikerhernekotletid), salat omatehtud majoneesiga (india pähklitest), õunamahl
    Jajah, kui tangud, kikerherned, majonees ja india pähklid välja jätta, on päris hea:)
    Aga maitse üle ei vaielda muidugi:)
    Aga tervislik toit on muidugi väga hea tegelikult, ma söön peaaegu kõike, kui väga tihti ei pea sööma ...

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #152
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas erplander
      Viimatine õhtusöök: kartuli-tangupuder, falafelid (kikerhernekotletid), salat omatehtud majoneesiga (india pähklitest), õunamahl

      niiice...
      but wtf is nuga/kahvel :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #153
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        salat ehk on pro .. ,muu v2ga ei tõmba :D

        Comment

        • heido24
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 402

          #154
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Tarmonator
          Gruusia saatkond on tõesti hea asi.

          Aga kes tahab tartus lõunaks korralikult kõhu täis parkida, siis mingu turu tänaval vana tarmeko asemel olevasse mööblimajja. Seal on üks kohvik(nimi ei tule meelde) kus päevapraad on mingi 45 eeku, aga selle eest saad endale meelepärase koguse ise tõsta. Ehk siis pane sinna taldrikule päevapraes ettenähtud asju nii suur ports kui süda lustib. Ja taldrikud on ka neil ikka suured :D
          1+....ja klienditeenindaja on ka suht hurmav blondiin :)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #155
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            kus see asub`=?

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #156
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas erplander
              Viimatine õhtusöök: kartuli-tangupuder, falafelid (kikerhernekotletid), salat omatehtud majoneesiga (india pähklitest), õunamahl

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Imo näeb toit väga hea välja. Ainus asi, mis visuaalselt mittemaitsev tundub on kartuli-tangupuder ja mu arust on see väga söödav kraam.

              Tahaks isegi põnevaid taimseid toite proovida, aga mu puhul piirduvad need kahjuks poest ostetud taimsete kotlettidega.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #157
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                misasi on üldse "falafelid (kikerhernekotletid)", või millest see koosneb. Pmts esimest korda kuulen sellist sõna:D

                Comment

                • heido24
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 402

                  #158
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas leits
                  kus see asub`=?
                  s6bra selveri taga pmst...

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #159
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas K2snakas
                    misasi on üldse "falafelid (kikerhernekotletid)", või millest see koosneb. Pmts esimest korda kuulen sellist sõna:D
                    http://www.jerusalemrestaurant.com/J...2/Falafel.html :P

                    Ei pagan peaks ka tegema jälle mõne lihavaba nädala vahelduseks ...

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #160
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      ma tegin eile forelli .. laim ja sidrun peale ja enne lõoppu majoneesi ja juustu ... teh tervise pomm :P

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #161
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.




                        Ei ole vaja BS-da kedagi hernekotlettidega siin.Kerge kylm 6lu k6rvale.Sellist magusat pilti ei kannata isegi spoileri vahele panna.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #162
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Oi Oi kuda seda ribi näriks praegu.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #163
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas Tylos



                            Ei ole vaja BS-da kedagi hernekotlettidega siin.Kerge kylm 6lu k6rvale.Sellist magusat pilti ei kannata isegi spoileri vahele panna.
                            Kuna solkisid meelega teemat, siis loodan, et lähed paksuks.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #164
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas Pahvak
                              Kuna solkisid meelega teemat, siis loodan, et lähed paksuks.
                              Millest ta paksuks peaks minema?

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #165
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas Oliverk
                                Millest ta paksuks peaks minema?
                                Söömisest ikka. Oled väheke pikaldane? Ilmselt sa mõtlesid seda, et väike grillliha ja õlu ei tee kedagi hoobilt paksuks - olen sellega nõus. Aga wtf küsimus, mulle lihtsalt ei meeldi mingi üleolev teema solkimine. Vabandused kui solvasin kedagi.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...