Re: *** OT: 2023 [VUTT-VUTT: LAIKIMA] ***
Kui aus olles, siis ma olen sind juba oodanud...
... sest kruttisin mõningaid seadeid ja eeldasin, et võib tulla sarnane «kaebus».
Tõstsin nüüd timeouti suuremaks, aga see ei ole lahendus. Õige lahendus peaks olema see, et foorumites logides kasuta linnukest «Jäta mind meelde?».
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
... sest kruttisin mõningaid seadeid ja eeldasin, et võib tulla sarnane «kaebus».
Tõstsin nüüd timeouti suuremaks, aga see ei ole lahendus. Õige lahendus peaks olema see, et foorumites logides kasuta linnukest «Jäta mind meelde?».


Comment