Re: Kui "tore" sait on pokerstars!
Ma ei tea, kas see oli sinu poolt iroonia, aga nii olen tähele pannud, et lastakse stäkk kukkuda sinna 150- 200 vahele, ise pole nii madalale veel laskunud, tegin vahepeal $2 ja $5 mänge, seal ei raatsi kui varemalt miinuskuud olnud.
Kusjuures veel selline tähelepanek, et $0.25 ei tehta op pealt min BB raiset ja samuti ka sit- oute. Samuti ei ole ka selles limiidis räiged järjepanu all- in riveri kobistamisi, ometigi peaks madalaim/nõrgemate mängijatega sisseostud just kubisema sitaga callijatest ja all- initajatest, kes võiksid nagu ära kobistada, aga mingil põhjusel selliseid jamasid, kus järjepanu kobistatakse või riverdatakse ei juhtu väga tihti?! Olen $0.25 mänginud julgelt üle 15K mängu.
Pean vaatama, kuidas foorumisse pilti saab lisada, aga mingi lähem aeg panen keelatud avatari pic-i siia.
Algselt postitas oitarvi
Vaata postitust
Kusjuures veel selline tähelepanek, et $0.25 ei tehta op pealt min BB raiset ja samuti ka sit- oute. Samuti ei ole ka selles limiidis räiged järjepanu all- in riveri kobistamisi, ometigi peaks madalaim/nõrgemate mängijatega sisseostud just kubisema sitaga callijatest ja all- initajatest, kes võiksid nagu ära kobistada, aga mingil põhjusel selliseid jamasid, kus järjepanu kobistatakse või riverdatakse ei juhtu väga tihti?! Olen $0.25 mänginud julgelt üle 15K mängu.
Pean vaatama, kuidas foorumisse pilti saab lisada, aga mingi lähem aeg panen keelatud avatari pic-i siia.
Comment