2018 OFFTOPIC

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #1

    2018 OFFTOPIC

    Head vana aasta meenutamist!

    Teen otsa lahti ja rohkem ei postita. Mõtteainet käesolevaks aastaks: Kas VisaHing võib olla Kalvi-Kalle???
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #2
    Re: 2018 OFFTOPIC

    visa hing lhv foorumis investeerija juba

    Comment

    • Ballahollic
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 388

      #3
      Re: 2018 OFFTOPIC

      Ilmselt on küll Kalvi-Kalle, käib nii harva siin, tihti vangis ja driftimas.

      Comment

      • E-Kunn
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 261

        #4
        Re: 2018 OFFTOPIC

        Kus on kõige parem freerollide field?

        Comment

        • Ballahollic
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 388

          #5
          Re: 2018 OFFTOPIC

          888-s ilmselt

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #6
            Re: 2018 OFFTOPIC

            Pikalt eemal olnud pokkerist, kas on tekkinud mõni muu foorum, kus elu käib ? Siin on ikka täiesti vaikne elu. Proovisin infot leida rakebacki süsteemide kohta erinevatel saitidel 2018.a, aga enamus linke 2-3.a tagused.

            Comment

            • Ballahollic
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 388

              #7
              Re: 2018 OFFTOPIC

              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
              Pikalt eemal olnud pokkerist, kas on tekkinud mõni muu foorum, kus elu käib ? Siin on ikka täiesti vaikne elu. Proovisin infot leida rakebacki süsteemide kohta erinevatel saitidel 2018.a, aga enamus linke 2-3.a tagused.
              Rakebacki ja boonuste kohta saab operatiivset infot FB grupist: https://www.facebook.com/groups/255901541564603/

              Comment

              • Emma
                Grinder
                • Mar 2013
                • 529

                #8
                Re: 2018 OFFTOPIC



                Keegi Visast teab midagi?

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #9
                  Re: 2018 OFFTOPIC

                  Keegi Rankast teab midagi?

                  Comment

                  • vedru
                    Räme Fish
                    • Apr 2018
                    • 2

                    #10
                    Re: 2018 OFFTOPIC

                    Kas mängiksite reisimängu?
                    Alustasime startupiga, millega saime ka sel hooajal Ajujahi saatesse. Meie firma nimi on Flitripi ja juba meie teine võistlusmäng on jõudmas lõpusirgele. Flitripi reisimängus saab osaleda veel selle nädala lõpuni ning siis selgub Flitripi parim mängija, kes sõidab paari euro eest puhkusereisile koos kaaslasega.

                    Flitripi teine osavusmäng kestab veel vaid 1 nädala ning mängu võitja, kes sõidab soojamaareisile, selgub juba sel pühapäeval, 29. aprillil. Mängu võitmiseks on vaja võimalikult täpselt etteantud foto järgi tuvastada, kus seisis pildi tegemise ajal fotograaf ja märkida see etteantud Google’i kaardile. Kõige täpsemat mängijat ootab ees Reisieksperdi poolt korraldatud puhkusereis. Iga vastuse pakkumise tegemine maksab 1-3 eurot. *Mängus saab osaleda veebilehel www.flitrip.ee

                    Meie esimene reisimäng kestis 12. märtsist kuni 12. aprillini. Võitjaks osutus Helsingis doktorantuuris õppiv eesti noormees Andres Veidenberg, kelle marker oli 1222 võistleva markeri seas täpseim ning ta võitis endale Bali puhkuse kahele.??Vot sellise mängu oleme käima tõmmanud ja mind huvitab väga, mida sellisest võistlusest arvab pokkerikommuun? Teie olete kokku puutunud krediidisüsteemide, pakkumiste ja erinevate kampaaniatega. Kas me liigume õiges suunas sellise ettevõtmisega ja kas teie võtaksite osa meie võistlusest?
                    wwww.flitrip.ee

                    Mihkel Vetemaa
                    Last edited by vedru; 23.04.18, 16:16.

                    Comment

                    • rynno
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 511

                      #11
                      Re: 2018 OFFTOPIC

                      cool story broo

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #12
                        Re: 2018 OFFTOPIC

                        perekooli või buduaari foorum on teie sihtgrupp

                        Comment

                        • vedru
                          Räme Fish
                          • Apr 2018
                          • 2

                          #13
                          Re: 2018 OFFTOPIC

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          perekooli või buduaari foorum on teie sihtgrupp
                          Tänud tagasiside eest! Selles võib sul täesti õigus olla. Kas sa oleksid ka nõus natukese mõtestama, mis võiks teie jaoks puudu jääda, et oleks põnev?

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #14
                            Re: 2018 OFFTOPIC

                            Vaatasin te veebilehte.

                            "Kosmosetehnoloogia pioneerid kujutavad ette, et inimkond võiks juba lähi aastakümmnetel asustada meile lähedale olevaid planeete."

                            Rohkem ei vaadanud.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: 2018 OFFTOPIC

                              Algselt postitas vedru Vaata postitust
                              Kas mängiksite reisimängu?
                              Alustasime startupiga, millega saime ka sel hooajal Ajujahi saatesse. Meie firma nimi on Flitripi ja juba meie teine võistlusmäng on jõudmas lõpusirgele. Flitripi reisimängus saab osaleda veel selle nädala lõpuni ning siis selgub Flitripi parim mängija, kes sõidab paari euro eest puhkusereisile koos kaaslasega.

                              Flitripi teine osavusmäng kestab veel vaid 1 nädala ning mängu võitja, kes sõidab soojamaareisile, selgub juba sel pühapäeval, 29. aprillil. Mängu võitmiseks on vaja võimalikult täpselt etteantud foto järgi tuvastada, kus seisis pildi tegemise ajal fotograaf ja märkida see etteantud Google’i kaardile. Kõige täpsemat mängijat ootab ees Reisieksperdi poolt korraldatud puhkusereis. Iga vastuse pakkumise tegemine maksab 1-3 eurot. *Mängus saab osaleda veebilehel www.flitrip.ee

                              Meie esimene reisimäng kestis 12. märtsist kuni 12. aprillini. Võitjaks osutus Helsingis doktorantuuris õppiv eesti noormees Andres Veidenberg, kelle marker oli 1222 võistleva markeri seas täpseim ning ta võitis endale Bali puhkuse kahele.??Vot sellise mängu oleme käima tõmmanud ja mind huvitab väga, mida sellisest võistlusest arvab pokkerikommuun? Teie olete kokku puutunud krediidisüsteemide, pakkumiste ja erinevate kampaaniatega. Kas me liigume õiges suunas sellise ettevõtmisega ja kas teie võtaksite osa meie võistlusest?
                              wwww.flitrip.ee

                              Mihkel Vetemaa
                              Krt meil oli väga sarnane idee mõned kuud tagasi (Reisiloto), aga asja lähemalt uurides selgus, et sellist asja võib teha ainult kas juba toimiva firma kõrvalärina (ei tohtinud vist käibe järgi ka põhiäri olla) või siis hasartmängulitsentsi vaja. Kas see mängis teil olulist rolli, et me tahtsime teha lotot, aga teil nö oskusmäng? :P

                              Muidu pokkerimängijad on halb sihtgrupp sel põhjusel, et üritatakse oma tegevustes leida rahalist eelist ja puusalt pakuks, et teie mängu ei ole võimalik nö 'biitida'. Teiseks enamusel vast on rahaasjadega enam-vähem korras ja kui soovitakse reisile minna siis lihtsalt ostetakse sobiv reis.

                              Comment

                              Working...