Head vana aasta meenutamist!
Teen otsa lahti ja rohkem ei postita. Mõtteainet käesolevaks aastaks: Kas VisaHing võib olla Kalvi-Kalle???
Teen otsa lahti ja rohkem ei postita. Mõtteainet käesolevaks aastaks: Kas VisaHing võib olla Kalvi-Kalle???

Comment