Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Valts
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 143

    #1

    Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

    TÄHELEPANU: Siia teemasse ainult FILMID, sarjade teema asub aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...929#post475929

    Ranka

    *****

    Et siis räägiks filmidest ja sarjadest, mida tasub vaadata, millest kauge kaarega mööda minna.
    Sarjadest soovitaksin:

    The Office - esimesed seasonid olid UK versioonil paremad, aga viimased on USA omal teh nutz
    Green Wing - väga hea briti komöödia, kus tegevus toimub haiglas
    Kitchen Nightmares - Gordon Ramsay parandab halbu söögikohti oma tavalise "FUCK THIS, FUCK THAT!" olemisega
    Hell's Kitchen - jällegi Gordon Ramsay, aga pärast mõne osa vaatamist saab selgeks, et kõik osad on põhimõtteliselt samasugused

    South Park ja Family Guy ka obv ja pärast kirjutab siis filmidest ka törtsu.
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #2
    Re: Filmid ja sarjad

    Ise jälgin ja soovitan selliseid:


    Lost
    Prison Break
    Heroes
    Jericho


    Jälgin neid vastavalt osade ilmumisega, mitte millal telekasse jõuavad. Pakuvad piisavalt põnevust

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #3
      Re: Filmid ja sarjad

      Filmid ja sarjad - nende suhtes nõud anda on minu arvates sama mõttetu, nagu muusikamaitse
      üle vaidlemine.

      Aga:

      Isiklik lemmik on mul filmidest juba mitmeid aastaid "The Matrixi" triloogia, lihtsalt midagi täiesti
      uut ja täiesti enneolematut oma aja kohta, super.

      Seriaalidest lemmik on ka juba pikemat aega "The Shield", mis kahjuks lõpetas tegevuse
      pärast seitsmendat hooaega, kuid erinevalt "Prison Breakist" ja muudest väga populaarsetest
      seriaalidest ei läinud hooajad järjest läilademaks, vaid pigem vastupidi. Mul on tõsiselt kahju, et see lõppes, aga samas : "It's better to burn out, than fade away."


      EDIT: Aa, hetkel jooksvatest asjadest peab rääkima? Ee, siis ma ei teagi, ei vaata eriti telekat,
      väismaa kanaleid ka pole palju aastaid olnud. Võib-olla käib veel Discoverult "Man vs Wild",
      kus Bear Grylls näitab ellujäämistaktikaid erinevates maailma kohtades. No ta on seal absoluutselt
      kõik võimalikud jälkused ära teinud.

      Comment

      • Valts
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 143

        #4
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas lebovend
        Filmid ja sarjad - nende suhtes nõud anda on minu arvates sama mõttetu, nagu muusikamaitse
        üle vaidlemine.

        Miks ta mõttetu on? Kui huvid on sarjade valdkonnas sarnased, siis saab ju edukalt häid kogemusi vahetada. The Shieldi unustasin ära kahjuks, see oli ikka ülikõva.

        Comment

        • TaaviK
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 248

          #5
          Re: Filmid ja sarjad

          Briti komöödiatest tasub KINDLASTI vaadata selliseid sarju nagu The Black Adder ja 'Allo 'Allo!

          Kui veidike tänapäeva vaadata, siis tasub pilk suunata miniseeriale The Lost Room ja näiteks ulmesarjale Serenity

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: Filmid ja sarjad

            No vaatad ntks Valtsi listi ja avastad, et seal paar head nähtud asja ja siis uurid tema teisi lemmikuid ka.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #7
              Re: Filmid ja sarjad

              1. osa (postitatud minu poolt detsembris Sven21 blogisse)

              Oi, sarjad.

              "30 Rock" on täielik kuld ja peab meeldima. Sisuliselt huumoriklassikas jooksevad mõlemad "The Office" versioonid (nii UK kui ka US) ning lennukis peaks kenasti sobima "How I Met Your Mother", mille iga osa on umbes 20 minti ja jookseb täitsa ludinal. Sama kehtib "Californication" kohta. Kõik need on ka ideaalse pikkusega.

              Põnevikest on tänavu täitsa korralikud "Raising The Bar" ja paljudele meeldib ka "Fringe", kuigi ise lõpetasin selle vaatamise ära, ei sobinud mulle - liiga vaese mehe "X-Files" oli. Samas pole nendel veel esimesi hooaegu välja tulnud, mistõttu on tõenäoliselt ainsad kandidaadid "Dexter" ja "Damages" ning suurte mööndustega ka "Numb3rs".

              Lisaks pakuks miniseriaali "Generation Kill", mis on umbes nagu kultusseriaal "Band of Brothers" ainult tegevuspaik on teine. Samas on see võrdlemisi pikk ehk vaadata annab nii lennukis kui ka pärast seda.

              Lõpetuseks "Entourage" esimene hooaeg ja ameerika jalgpalli huvilisele "Friday Night Lights".

              2. osa (muutused alates detsembrist)
              Ameerikast naastes panin seriaalid tõmbama ja kokku tuli 71 vaatamata osa. Elu vist üldse pole.

              Mida nendest soovitada? Endiselt 30 Rock, House ja How I Met Your Mother. Väga-väga-väga-väga-väga hea on Breaking Bad, millel algas teine hooaeg. Kuigi teine jääb natuke esimese varju, siis tundub, et hoog hakkab taas üles minema.

              Lõpuks ometi on korraliku hooaja teinud Heroes (S3), samas Lost (S5) on täiesti perse kukkunud. Uuesti algas ka Prison Break (õigemini pärast pausi jätkus neljas), kuid neli hooaega põgenemist on ikka liiga palju.

              Uute asjadena tooksin aga välja sellised sarjad: Supernatural (eriti esimesed kaks hooaega, praegu käib neljas), The Big Bang Theory (käib teine hooaeg) ja väga laheda ülesehitusega sari In Treatment (algas teine hooaeg, ärge osade arvust end ehmatada laske).

              Lõpuks: tagasi peaks olema 24 (seitsmes hooaeg). Et mulle meeldib seda sarja järest vaadata, siis neli osa on veel oodata, kuid jutte olen kuulnud ja pidi olema parimate päevade tasemel. Lõppenud sarjadest (hooaeg läbi) võib tõmmata Sons of Anarchy (mootorratturitest) ja Life on Mars, kuigi see viimane on siin suurte mööndustega.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: Filmid ja sarjad

                Jaaaa, kurjam, "Housei" unustasin ära, no see on liiga hea!

                Ning järgmisele lingile vajutada ainult neil inimestel, kes on "Man vs Wildi" varem
                vaatanud: http://www.youtube.com/watch?v=jBz9a29QoMc

                Comment

                • goldec

                  #9
                  Re: Filmid ja sarjad

                  House
                  Entourage (THE BEST)
                  Californication
                  Family Guy
                  American Dad
                  South Park
                  Dexter

                  Comment

                  • Valts
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 143

                    #10
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas taipupole
                    2. osa (muutused alates detsembrist)
                    Ameerikast naastes panin seriaalid tõmbama ja kokku tuli 71 vaatamata osa. Elu vist üldse pole.

                    Mida nendest soovitada? Endiselt 30 Rock, House ja How I Met Your Mother. Väga-väga-väga-väga-väga hea on Breaking Bad, millel algas teine hooaeg. Kuigi teine jääb natuke esimese varju, siis tundub, et hoog hakkab taas üles minema.

                    Lõpuks ometi on korraliku hooaja teinud Heroes (S3), samas Lost (S5) on täiesti perse kukkunud. Uuesti algas ka Prison Break (õigemini pärast pausi jätkus neljas), kuid neli hooaega põgenemist on ikka liiga palju.

                    Uute asjadena tooksin aga välja sellised sarjad: Supernatural (eriti esimesed kaks hooaega, praegu käib neljas), The Big Bang Theory (käib teine hooaeg) ja väga laheda ülesehitusega sari In Treatment (algas teine hooaeg, ärge osade arvust end ehmatada laske).

                    Lõpuks: tagasi peaks olema 24 (seitsmes hooaeg). Et mulle meeldib seda sarja järest vaadata, siis neli osa on veel oodata, kuid jutte olen kuulnud ja pidi olema parimate päevade tasemel. Lõppenud sarjadest (hooaeg läbi) võib tõmmata Sons of Anarchy (mootorratturitest) ja Life on Mars, kuigi see viimane on siin suurte mööndustega.
                    Breaking Bad on ülikõva ja julgen soojalt kõigile soovitada. 30 Rock - no ma ei tea, niisama kui midagi teha pole võib ju vaadata. Natuke lapsik imo, kuigi Baldwin ja too staar-neeger on suht head. Ja siis tuli meelde selline sari nagu War at Home, mis kahjuks on nüüdseks ära lõpetatud. Arrested Development on ka päris asine. Paar aastat tagasi vaatasin päevade kaupa OC-d... lol. Btw, millal Entourage'i uus season hakkab?

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #11
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Valts
                      Btw, millal Entourage'i uus season hakkab?
                      28. juuni. Piltidelt on märgata selliseid kõrvaltegelasi nagu Bow Wow ja teised. Loodetavasti on Jamie-Lynn Sigler ikka ka edasi.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #12
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Mulle on jubedalt meeldima hakanud "How I met Your mother"
                        Vahepeal ärkasin hommikuti enne kooli varem üles, et osa ära näha telekast ;D
                        Ning King of Queens on ka suht lahe sari.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #13
                          Re: Filmid ja sarjad

                          soovitan the officet!

                          Comment

                          • blizkaa
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 389

                            #14
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Life ja Two and Half man ka suht nuts...

                            Comment

                            • zimi
                              Räme Fish
                              • Apr 2009
                              • 3

                              #15
                              Re: Filmid ja sarjad

                              californication paneb pika puuga ära kui mingeid liste peaks koostama

                              the wire pidi ka kvaliteet olema, kuigi ise pole veel jõudnud tõmmata/vaadata. http://www.hbo.com/thewire/

                              Comment

                              Working...