TÄHELEPANU: Siia teemasse ainult FILMID, sarjade teema asub aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...929#post475929
Ranka
*****
Et siis räägiks filmidest ja sarjadest, mida tasub vaadata, millest kauge kaarega mööda minna.
Sarjadest soovitaksin:
The Office - esimesed seasonid olid UK versioonil paremad, aga viimased on USA omal teh nutz
Green Wing - väga hea briti komöödia, kus tegevus toimub haiglas
Kitchen Nightmares - Gordon Ramsay parandab halbu söögikohti oma tavalise "FUCK THIS, FUCK THAT!" olemisega
Hell's Kitchen - jällegi Gordon Ramsay, aga pärast mõne osa vaatamist saab selgeks, et kõik osad on põhimõtteliselt samasugused
South Park ja Family Guy ka obv ja pärast kirjutab siis filmidest ka törtsu.
Ranka
*****
Et siis räägiks filmidest ja sarjadest, mida tasub vaadata, millest kauge kaarega mööda minna.
Sarjadest soovitaksin:
The Office - esimesed seasonid olid UK versioonil paremad, aga viimased on USA omal teh nutz
Green Wing - väga hea briti komöödia, kus tegevus toimub haiglas
Kitchen Nightmares - Gordon Ramsay parandab halbu söögikohti oma tavalise "FUCK THIS, FUCK THAT!" olemisega
Hell's Kitchen - jällegi Gordon Ramsay, aga pärast mõne osa vaatamist saab selgeks, et kõik osad on põhimõtteliselt samasugused
South Park ja Family Guy ka obv ja pärast kirjutab siis filmidest ka törtsu.
Ee, siis ma ei teagi, ei vaata eriti telekat,
Comment