Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #4846
    Re: Filmid ja sarjad

    uus sari - Arrow.

    peale esimest osa tundus suht solid. tänapäeva robin hood ja batman segatud ühte.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #4847
      Re: Filmid ja sarjad

      seenelkäik oli tõesti hea, Raivo E. Tamm oli nuts.

      Comment

      • valustyng
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 450

        #4848
        Re: Filmid ja sarjad

        täna person of intresti polegi?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4849
          Re: Filmid ja sarjad

          ei, järgmine nädal tuleb 3 osa

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #4850
            Re: Filmid ja sarjad

            Sai The Prometheus ära vaadatud. Elustas minu jaoks Alieni saaga. Sama režissöör. Huvitav vaatamine, seletas nii mõndagi, kuid jättis ka paljudele küsimustele vastamata. Alieni fännidele soovitan küll.

            Arvestades filmide ajavahemikuga, siis ühildub päris hästi eelnevaga.
            Last edited by inward; 13.10.12, 23:17.

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #4851
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Sai The Prometheus ära vaadatud. Elustas minu jaoks Alieni saaga. Sama režissöör. Huvitav vaatamine, seletas nii mõndagi, kuid jättis ka paljudele küsimustele vastamata. Alieni fännidele soovitan küll.

              Arvestades filmide ajavahemikuga, siis ühildub päris hästi eelnevaga.
              väga leige jobistamine, lausa uskumatu - pingevaba, põnevusvaba, ägedusvaba. aa vaginasnake oli enamvähem

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #4852
                Re: Filmid ja sarjad

                esmasp2ev mu lemmik p2ev

                t6used yles paned walking dead ja dexter t6mbama, teed kohvi ja life's good

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #4853
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  esmasp2ev mu lemmik p2ev

                  t6used yles paned walking dead ja dexter t6mbama, teed kohvi ja life's good
                  walking deadi asendan enda juhul homelandiga ja kohvi blenderis tehtud apelsini-maasika-banaani smuutiga. mõte on sama siiski jah

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #4854
                    Re: Filmid ja sarjad

                    walking deadi pole yldse vaadand v? v6i lihtsalt ei meeldi?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #4855
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      walking deadi pole yldse vaadand v? v6i lihtsalt ei meeldi?
                      ei ole vaadanud. usun, et võib väga hea olla, aga zombied üleüldse ei meelita

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #4856
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Endale eriti ei istu siuksed teemad mis irl reaalselt olemas tglt pole vms. Filmidega sama jama, ei tea miks nii.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4857
                          Re: Filmid ja sarjad

                          boardwalk empire ka esmaspäeviti ..

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #4858
                            Re: Filmid ja sarjad

                            See sari kuidagi natuke ära vajunud imo.
                            Vaatasin ka ükspäev nüüd uue hooaja kõik epid ära ja pole isegi meh at best :S.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #4859
                              Re: Filmid ja sarjad

                              I accept all of these four on mondays.

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #4860
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                ei ole vaadanud. usun, et võib väga hea olla, aga zombied üleüldse ei meelita
                                too oli minujaoks nt ainuke zombie või muu ulme värk mida olen vaatanud ja mille vaatamist nautisin, eriti esimene season, pinge oli laes ja kui üks osa läbi tahaks kohe järgmist vaadata.
                                soovitan kindlalt.

                                ise hakkasin "Arrow" vaatama, 1 osa on väljas ainult, aga päris huvitav tundub.

                                Comment

                                Working...