Where will amazing happen this year?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    Where will amazing happen this year?

    [youtube]H3s63sGoP_c[/youtube]

    Kas keegi siit neid mänge jälgib?

    Jõudsin just USAst tagasi ja kahjuks jäi ühel suht kindlal mängul käimata, kuid telekast sai neid mõnel õhtul ikka vaadatud. Paar päris head seeriat, kuigi enda kauaaegne lemmik tõenäoliselt esimesest ringist kaugemale ei jõua, sest D-Wade ei suuda üksinda seda kampa noori lambaid ära vedada.

    Muudest mansadest on mujeid nii palju, et Dallas on seni olnud üllatavalt hea ja Orlando vilets. Kõigi uus lemmik endine JailBlazers aga eriti kahvatu.

    Kuid vaatamist on palju.

    P.S. Kui pakuvad huvi kõik "Where will amazing happen this year" reklaamid, siis need leiab siit (http://www.youtube.com/watch?v=pYa5u...x=0&playnext=1). Paar tõelist superhetke.
    Last edited by taipupole; 18.02.10, 10:18.
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #2
    Re: Where will amazing happen this year?

    lebron kipub kinni panema seda üritust see aasta.
    poleks midagi selle vastu kah.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: Where will amazing happen this year?

      Mina jälgin ja oman ka päris mitut kanalit sateliidi vahendus mille pealt neid näha saab.
      Kahjuks muidugi enamus mänge keset ööd ja töö segab natuke.

      Ise hoian aegade algusest pöialt Dallasele, aga ega ei juhtu seda ka see aasta ilmselt, et nad võidaks. Nowitzki on minu meelest kõige õnnetum superstaar üldse...ta ei ole kordagi tiitlit saanud kuigi alati on nad kaugele jõudnud...

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #4
        Re: Where will amazing happen this year?

        vaatasin öösel Lakersi ja Jazzi mängu, poolajal jäin magama muidugi. Lakers paneb kinni see aasta. Bryant on fking amazing.

        Comment

        • k1ly
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 205

          #5
          Re: Where will amazing happen this year?

          Clevelandile ilmselt vastast ei ole jah , samas ise hoian pöialt Denverile ehk ka Bulls suudab veel üllatada .

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #6
            Re: Where will amazing happen this year?

            Algselt postitas vennike
            vaatasin öösel Lakersi ja Jazzi mängu, poolajal jäin magama muidugi. Lakers paneb kinni see aasta. Bryant on fking amazing.
            Kust te neid mänge vaatate? Tahaks ka.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: Where will amazing happen this year?

              Algselt postitas virx747
              Kust te neid mänge vaatate? Tahaks ka.
              Viimasel ajal on ka probleeme olnud, aga mina olen sellist kohta kasutanud:

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #8
                Re: Where will amazing happen this year?

                Algselt postitas virx747
                Kust te neid mänge vaatate? Tahaks ka.
                telekast obv. :D ma elan UK-s siin on "veidike" parem programmivalik kui eestis.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: Where will amazing happen this year?

                  Nooremana kogusin Bryant'i korvpallikaarte, hasart missugune. Sellest ajast peale ka Lakers'it pooldanud.
                  Finaali jõuavadki arvatavasti Lakers ja Cleveland ning kuna Clevelandil koduväljakueelis, siis võib päris pikk ja põnev seeria tulla.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #10
                    Re: Where will amazing happen this year?

                    Algselt postitas Tarmonator
                    Ise hoian aegade algusest pöialt Dallasele, aga ega ei juhtu seda ka see aasta ilmselt, et nad võidaks.
                    Oi, see oli magus seeria.
                    http://www.youtube.com/v/v5ha5uj9T7w

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #11
                      Re: Where will amazing happen this year?

                      Toksisin öösel natuke mängida ja vaatasin Hawks-Heat seeria kuuendat kohtumist. Mõnus omamine oli Miami poolt. Tuleb selle seitsmenda mängu öö vist ikka vabaks teha enda jaoks. D-Wade for MVP!

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #12
                        Re: Where will amazing happen this year?



                        Superpilt eilsest (http://sports.espn.go.com/nba/dailyd...ge=dime-090507). Spot the Magic fan.

                        Üldiselt on kõik läinud eeldatud rada ja minu nunnud on väljas selleks korraks. Samas reede-pühapäev saab päris palju korralikke madinaid jälgida.

                        Tahaks lõpuks ometi mõnda üllatust näha.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: Where will amazing happen this year?

                          üllatus saab ainult sündida, siis kui hawks võtab cavsi vastu seeria ära. muid juhtumeid ma eriti üllatuseks ei loe (kuigi LAL väljakukkumine oleks väike üllatus).

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #14
                            Re: Where will amazing happen this year?

                            Ai, pagan. Terve tänase hommiku arvasin, et tegemist on neljapäevaga ja tasakesti siin planeerisin homset õhtut ja ööd ning laupäeva ja pühapäeva, kui kavatsesin mänge jälle vaatama hakata. Mis aga nüüd selgus?!?!? Täna on reede! Ayeee.

                            Bring it! Täna öösel siis Cavs - Magic teine mäng ja homme Denver - LA kolmas. Pühapäeval tahaks ka vaadata, kuid siis olen esmaspäeval täiega kreenis.

                            Mõlemad seeriad on muidugi superhästi alanud ja Cavs-Denver finaal oleks vist isegi lahedam kui Cavs-LA. Magicusse ikkagi eriti ei usu.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: Where will amazing happen this year?

                              jah denver on hoos!
                              uskumatu ikka kui suur vahe on Billul ja Iversonil. Üks vend on meeskonnamängija ning teine surab üksi.

                              Comment

                              Working...