[youtube]H3s63sGoP_c[/youtube]
Kas keegi siit neid mänge jälgib?
Jõudsin just USAst tagasi ja kahjuks jäi ühel suht kindlal mängul käimata, kuid telekast sai neid mõnel õhtul ikka vaadatud. Paar päris head seeriat, kuigi enda kauaaegne lemmik tõenäoliselt esimesest ringist kaugemale ei jõua, sest D-Wade ei suuda üksinda seda kampa noori lambaid ära vedada.
Muudest mansadest on mujeid nii palju, et Dallas on seni olnud üllatavalt hea ja Orlando vilets. Kõigi uus lemmik endine JailBlazers aga eriti kahvatu.
Kuid vaatamist on palju.
P.S. Kui pakuvad huvi kõik "Where will amazing happen this year" reklaamid, siis need leiab siit (http://www.youtube.com/watch?v=pYa5u...x=0&playnext=1). Paar tõelist superhetke.
Kas keegi siit neid mänge jälgib?
Jõudsin just USAst tagasi ja kahjuks jäi ühel suht kindlal mängul käimata, kuid telekast sai neid mõnel õhtul ikka vaadatud. Paar päris head seeriat, kuigi enda kauaaegne lemmik tõenäoliselt esimesest ringist kaugemale ei jõua, sest D-Wade ei suuda üksinda seda kampa noori lambaid ära vedada.
Muudest mansadest on mujeid nii palju, et Dallas on seni olnud üllatavalt hea ja Orlando vilets. Kõigi uus lemmik endine JailBlazers aga eriti kahvatu.
Kuid vaatamist on palju.
P.S. Kui pakuvad huvi kõik "Where will amazing happen this year" reklaamid, siis need leiab siit (http://www.youtube.com/watch?v=pYa5u...x=0&playnext=1). Paar tõelist superhetke.

Comment