Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lazyeye
    Bännitud
    • Sep 2016
    • 73

    #256
    Re: Sügise offtopic 2016

    Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
    Lähene probleemidele lahtise peaga.
    Nüüd tekkis küsimus, sa sisuliselt väidad, et inimesed on võimelised oma intelligentsuse taset märkimisväärselt tõstma? Lihtsalt hakkad teisel tasandil mõtlema? Ehk räägiksid lähemalt kuidas see siis käib! P.S.

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #257
      Re: Sügise offtopic 2016

      7) 10,22,34,64,58,106
      10) 13,57,?,1315
      1-3,5-7,?,13-15
      16,17,20 pole veel seost leidnud.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by isutuba; 16.12.16, 20:44. Põhjus: Nr 17

      Comment

      • lazyeye
        Bännitud
        • Sep 2016
        • 73

        #258
        Re: Sügise offtopic 2016

        Ma ei leia seost 6, 12, ,16, 17, 20 küsimustele. Ehk saaks nende mõttekäike? 15 õigega, test annab minule IQ tasemeks 136.
        P.S. Nr 17 küsimuse lahendasin ka ära, aga nüüd avastasin, et isutuba sellele juba andnud selgituse. Nüüd 16 kahekümnest.

        Comment

        • Ibis
          Julm Donk
          • Sep 2016
          • 36

          #259
          Re: Sügise offtopic 2016

          Paistab üpris raske test olevat. Aga võitvad regularid on kindlasti keskmisest inimesest arukamad, seega võib eeldada päris kõrget keskmist siinsete foorumikasutajate hulgas.

          E:



          Selle järgi 2% populatsioonist, saab rohkem kui 130. Kui miljonist eestlasest teoreetiliselt 20k saab üle 130, siis selline tulemus, 130, polegi väga hinnas..
          Last edited by Ibis; 17.12.16, 14:25.

          Comment

          • BentleyFlyingSpur
            Julm Donk
            • Aug 2016
            • 48

            #260
            Re: Sügise offtopic 2016

            Algselt postitas lazyeye Vaata postitust
            Nüüd tekkis küsimus, sa sisuliselt väidad, et inimesed on võimelised oma intelligentsuse taset märkimisväärselt tõstma? Lihtsalt hakkad teisel tasandil mõtlema? Ehk räägiksid lähemalt kuidas see siis käib! P.S.
            Pidasin midagi muud silmas, aga jah üldist vaimset võimekust annab suurendada. Alustada tuleks siiski sellest, et vältida aju kahjustamist ebasobiva ajubiokeemiaga. See tähendab, et esimese sammuna tuleks üle vaadata oma eluviisid. Edasi, sammud võimekuse suurendamiseks: a) aju stimuleerimine läbi mitmekülgse õppimise; b) tegelemine joogaga, eriti mõjuv on peapeal seismine; c) aju stimuleerimine elektriga; d) jm.

            Kuid olulisem on kasutada olemasolevat võimekust teadlikult. Paraku enamus inimesi rakendab ainult autopilooti päevast-päeva. Isegi kui inimestel on seatud konkreetsed eesmärgid, siis tihtilugu ei vaevuta mõtlema milliseid samme kogumis tuleb astuda soovitu saavutamiseks ja milliste tegemine kahjulik on. Seega istudes aeg-ajalt maha ja reaalselt mõteldes saavutab suure eelise teiste ees.

            ---------------------------------------------------------------------------

            Kui siin Ibis nüüd räägib, et inimesi, kes on võimelised IQ testides saama üle 130 punkti on suhteliselt palju, siis tuleks mainida uuesti seda, et nende hulgas on vähe neid kes oma potentsiaali ka "maksimaalselt" kasutavad.
            Pannakse kogu aur ühele kitsale valdkonnale, aga jäetakse tähelepanuta muud väärtused, mida soovitakse hoida/saavutada.

            Minu hinnang on see, et eluliste teadmiste hankimine, analüüsimine omab suuremat väärtust, kui aju võimekuse suurendamine.

            Comment

            • lazyeye
              Bännitud
              • Sep 2016
              • 73

              #261
              Re: Sügise offtopic 2016

              Küsimusele 12 leidsin seose 1000, 1111, 10, 1110, 13, 4, 11, ?
              Mõttekäik:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Endiselt 6, 16, 20 lahendamata!!!

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #262
                Re: Sügise offtopic 2016

                Algselt postitas lazyeye Vaata postitust
                Küsimusele 12 leidsin seose 1000, 1111, 10, 1110, 13, 4, 11, ?
                Mõttekäik:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Endiselt 6, 16, 20 lahendamata!!!
                ma ei tea, meil teistel küll kõigil lahendatud.

                Comment

                • lazyeye
                  Bännitud
                  • Sep 2016
                  • 73

                  #263
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  ma ei tea, meil teistel küll kõigil lahendatud.
                  Nii hakkan minagi lõpusirgele jõudma, 16ndat küll ära ei tabanud, kuid pole hullu test andis siiski maksimum tulemuse ehk 165.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • BentleyFlyingSpur
                    Julm Donk
                    • Aug 2016
                    • 48

                    #264
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Foorum on lõhestunud kaheks - hrlohe oma seltskonnaga (salajases alafoorumis) ja kõik ülejäänud.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #265
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Ega see ka asja kuidagi just paremaks ei tee, et sa oma kolme kontoga siin mingit idiootsust korraldad.

                      Comment

                      • BentleyFlyingSpur
                        Julm Donk
                        • Aug 2016
                        • 48

                        #266
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        ^ What? pole minu omad.

                        Aga keegi siin jamab küll täie raha eest. Ma arvan, et selle taga võib olla sama isik, kes tegi postitusi kontoga 'pokkerisheriff'.

                        Comment

                        • claus
                          Räme Fish
                          • Dec 2016
                          • 1

                          #267
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Soovin kåigile rahulikke jåulu aega!! Jeg ønsker alle god jul, håper jeg du har god sikt i poker!
                          Jeg er i Estland, vil jeg bor her nå.





                          Jorunn Evenstad
                          Last edited by claus; 20.12.16, 17:23.

                          Comment

                          • lazyeye
                            Bännitud
                            • Sep 2016
                            • 73

                            #268
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Ivey's case http://courthousenews.com/wp-content...16/12/ivey.pdf
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #269
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Tere.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #270
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                                Tere.
                                ban imo

                                Comment

                                Working...