Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lõvikuningas
    Räme Fish
    • Sep 2016
    • 7

    #226
    Re: Sügise offtopic 2016

    kuhu jäid valikust eestlaste rahvusautod ML merus ja X6?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #227
      Re: Sügise offtopic 2016

      Algselt postitas Ibis Vaata postitust
      Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

      3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid

      Plaanis siis endalgi auto välja vahetada.

      http://www.auto24.ee/used/2328009
      http://www.auto24.ee/used/2275354

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #228
        Re: Sügise offtopic 2016

        Algselt postitas Ibis Vaata postitust
        Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

        1) Kas saksa luksusautode lipulaevad nagu A8, BMW, MB
        2) Suured linnamaasturid, uus Toyota LandCruiser, 2016 aasta Cadillac Escalade
        3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid
        4) Toyota Tundra - http://www.auto24.ee/used/2322541
        5) Midagi muud?

        Plaanis siis endalgi auto välja vahetada.
        Kia Sportage.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #229
          Re: Sügise offtopic 2016

          Lexus obv.

          Ibis su kriteeriumid sakivad muidugi, soliidne ja edev ei ütle mitte midagi. VAZ on ka edev ja igati soliidne. Kõigepealt tee endale selgeks, milleks autot vajad, ja siis tule trolli edasi.

          Lähen kohe uut Superbi sõidutama, hiljem teen 5lk review, kel huvi võib sarnaseid masinaid soovitada, japse ei soovi. Cya

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #230
            Re: Sügise offtopic 2016

            Dacia logan

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #231
              Re: Sügise offtopic 2016

              Algselt postitas Ibis Vaata postitust
              Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

              1) Kas saksa luksusautode lipulaevad nagu A8, BMW, MB
              2) Suured linnamaasturid, uus Toyota LandCruiser, 2016 aasta Cadillac Escalade
              3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid
              4) Toyota Tundra - http://www.auto24.ee/used/2322541
              5) Midagi muud?

              Plaanis siis endalgi auto välja vahetada.
              Tundra oleks hea valik, kui maal elad või mingil muul moel vajadus sellise auto vastu on. Hilux-e on kogu Eesti täis, seega saad ennast natuke erilisena tunda. VW Amrok oleks ka variant.

              Comment

              • BentleyFlyingSpur
                Julm Donk
                • Aug 2016
                • 48

                #232
                Re: Sügise offtopic 2016

                Bentley Turbo R nagu oleks midagi. Aga paraku ei ole midagi teha tänases Eestis on mõistlik sõita siiski uuema autoga, mudeliga mis on võimalikult turvaline. Eriti kui maantee sõite tuleb rohkelt ette.

                Valik on lai - kuid auto mis äratab aukartust, ei ole enam väga soliidne (ntx Escalade). Ja soliidsem variant jälle ei ärata auakartust.
                Aga Toyota Tundra ja Land Cruiser sellest nimekirjast meeldivad mulle kõige rohkem.
                Ja nende Saksa suurte sedaanide puhul oleks autojuhi teenuse kasutamine soliidsem.

                Kui aga seda hädapärast varianti kaaluda, ehk vanemat mudelit, siis kindlasti on out kõik Cadillac Escalade mudelid ja eelmise põlvkonna Land Cruiser!!!

                Comment

                • lazyeye
                  Bännitud
                  • Sep 2016
                  • 73

                  #233
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
                  Bentley Turbo R nagu oleks midagi. Aga paraku ei ole midagi teha tänases Eestis on mõistlik sõita siiski uuema autoga, mudeliga mis on võimalikult turvaline. Eriti kui maantee sõite tuleb rohkelt ette.

                  Valik on lai - kuid auto mis äratab aukartust, ei ole enam väga soliidne (ntx Escalade). Ja soliidsem variant jälle ei ärata auakartust.
                  Aga Toyota Tundra ja Land Cruiser sellest nimekirjast meeldivad mulle kõige rohkem.
                  Ja nende Saksa suurte sedaanide puhul oleks autojuhi teenuse kasutamine soliidsem.

                  Kui aga seda hädapärast varianti kaaluda, ehk vanemat mudelit, siis kindlasti on out kõik Cadillac Escalade mudelid ja eelmise põlvkonna Land Cruiser!!!
                  Last edited by lazyeye; 30.11.16, 19:49.

                  Comment

                  • Ibis
                    Julm Donk
                    • Sep 2016
                    • 36

                    #234
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Brb, kirjutasin pool tundi postitust palgatööst aga otsustasin ära kustutada. Huh.

                    Comment

                    • Ibis
                      Julm Donk
                      • Sep 2016
                      • 36

                      #235
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Tegelikult tahtsin kirjutada hoopis hommikustest ärkamistest, hommikustest linnapeal käimistest ja kuidas see kõik minus stressi tekitab. Päevane, õhtune, öine aeg sobivad palju paremini. Ööd on hubased.

                      Aga kui hommikul ärgata siis seda teha väga vara nii 5 paiku! Tahaks sellel teemal kohe pikemalt rääkida.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #236
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Algselt postitas lazyeye Vaata postitust
                        mingi mõttetu gif
                        jeesus mees.. mis sul viga on?? mida sa topid ja spämmid igale poole mingeid sisutuid gife? Mingi lapsepõlve trauma ja tähelepanu vajadus?

                        Comment

                        • lazyeye
                          Bännitud
                          • Sep 2016
                          • 73

                          #237
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          OK, peace, ei topi neid sisutuid giffe
                          Last edited by lazyeye; 02.12.16, 09:11.

                          Comment

                          • EestiMats
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 625

                            #238
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Ärgem unustage Pokkeriprode usinate päkapikkude DJ karjääri tippsaavutust ja nägemist

                            Comment

                            • lazyeye
                              Bännitud
                              • Sep 2016
                              • 73

                              #239
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Tipner vist on Starsis praegu üks eestlasi kes kõige kõrgemaid limiite mängib? Või on ta lihtsalt seal nl2k istumas pidevalt table starterina? Mängimas tegelt polegi teda nl2ks kunagi näinud? Peaks siinse foorumi kasutaja ka olema.

                              Võtsin täna 200sed lauad lahti ja tipner seal kenasti mängimas, huvitav miks ta siis table starter jama nl2k teeb
                              Last edited by lazyeye; 05.12.16, 03:28.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #240
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Kõik selleks, et saada sind PPdes postitama!

                                Ja et sa kindlalt kulutaks aega selle müsteeriumi lahendamisel.

                                Comment

                                Working...