Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Eraldiseisvana ok, esimese hooajaga võrdluses mitte.
    Aga ärme seda nüüd TD S2'ga päris kõrvutama hakka.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #17
      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

      sm112 - kingin sulle suure-suure kallistuse! gl!

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #18
        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

        Paari seriaali pärast ei näe küll pointi sinna maksta. Eks see piraadi mõistus nkn mõtleb teistmoodi ( loe: saab ju tasuta ka ) aga kui seal head manti liiguks suures koguses nagu USA netflix siis miks mitte.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #19
          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

          4. Netflixi vaadatakse iga kuu globaalselt kümme miljardit tundi. Võrdluseks võib välja tuua, et ühes kolmekümnepäevases kuus on 720 tundi. Ja aastas on 12 kuud… Mõelda vaid, kui palju aega pühendatakse iga kuu ühe voogedastuse programmi vaatamiseks ja mida kõike selle ajaga veel ette saaks võtta.
          I rest my case and give rats ass about netflix in estonia :)

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #20
            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

            See on imo fundamentaalselt vale mõtlemine. Umbes et kui kell 5 ärgata ja siis 17 tundi järjest tööd teha on effektiivne.
            Inimestel on funktsioneerimiseks vaja FFF - Food, Friends, Fun. See Fun osa on väga oluline ja kui seda ei tee, siis ongi läbipõlemine garanteeritud. Iga päev mingi 1-2h tegeleda puhkamisega, hobiga jne. on oluline, iseasi kuidas seda teha, mõni vaatab netflixi, teine punub korve vms.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #21
              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

              wtf, kas netflixis ei ole värskeid osasid sarjadel?

              insta cancel ju

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #22
                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                Netflix=Illuminati

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  See on imo fundamentaalselt vale mõtlemine. Umbes et kui kell 5 ärgata ja siis 17 tundi järjest tööd teha on effektiivne.
                  Inimestel on funktsioneerimiseks vaja FFF - Food, Friends, Fun. See Fun osa on väga oluline ja kui seda ei tee, siis ongi läbipõlemine garanteeritud. Iga päev mingi 1-2h tegeleda puhkamisega, hobiga jne. on oluline, iseasi kuidas seda teha, mõni vaatab netflixi, teine punub korve vms.
                  Funktsioneerimisel on erinevaid viise.

                  Porno ja käsitöö---------Prostituut------------ilus kirglik naine
                  Bigmac-------------------ise tehtud toit---------------püüad kala ja teed lõkke peal
                  Igapäevane sokolaad---------------peale trenni väike kook-----------------1 vaba söök toitumiskavas
                  Online arutelud-------------sõpradega vestlused-------------uute tuttavatega vestlused

                  netflix----------kino---------------ise teatri tegemine sõpradega.


                  Kogu aeg selles esimeses tulbas aega viites harjub keha ja vaim ära pideva dopamiini pealejooksuga, see ei ole lõputu varu, lõpuks on otsas ja tulevad AD-d ja rahustid, kergemal juhul lihtsalt huvipuudus kõige vastu. Mida vähem seal tulbas aga viibida, imelikud asjad hakkavad juhtuma. Kui pikalt vaeva nähes tulemus lõpuks saabub, on reward väga intensiivne ja teekond selleni on kah väga fun, mitte fustreeriv.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #24
                    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Kogu aeg selles esimeses tulbas aega viites harjub keha ja vaim ära pideva dopamiini pealejooksuga, see ei ole lõputu varu, lõpuks on otsas ja tulevad AD-d ja rahustid, kergemal juhul lihtsalt huvipuudus kõige vastu. Mida vähem seal tulbas aga viibida, imelikud asjad hakkavad juhtuma. Kui pikalt vaeva nähes tulemus lõpuks saabub, on reward väga intensiivne ja teekond selleni on kah väga fun, mitte fustreeriv.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #25
                      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                      ei tea kas Netflix on nii degen teema, suht normaalne variant ju legaalselt mingeid asju vaadata, ei ütleks ka, et kõik kes mingeid seriaale/filme vaatavad omadega perses oleks.

                      Comment

                      • bauss
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #26
                        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                        netflix + tvunblock.com ja on kõik väga timm

                        Comment

                        • CheekyMullet
                          FPP Pro
                          • Feb 2010
                          • 232

                          #27
                          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Funktsioneerimisel on erinevaid viise.

                          Porno ja käsitöö---------Prostituut------------ilus kirglik naine
                          Bigmac-------------------ise tehtud toit---------------püüad kala ja teed lõkke peal
                          Igapäevane sokolaad---------------peale trenni väike kook-----------------1 vaba söök toitumiskavas
                          Online arutelud-------------sõpradega vestlused-------------uute tuttavatega vestlused

                          netflix----------kino---------------ise teatri tegemine sõpradega.


                          Kogu aeg selles esimeses tulbas aega viites harjub keha ja vaim ära pideva dopamiini pealejooksuga, see ei ole lõputu varu, lõpuks on otsas ja tulevad AD-d ja rahustid, kergemal juhul lihtsalt huvipuudus kõige vastu. Mida vähem seal tulbas aga viibida, imelikud asjad hakkavad juhtuma. Kui pikalt vaeva nähes tulemus lõpuks saabub, on reward väga intensiivne ja teekond selleni on kah väga fun, mitte fustreeriv.
                          Oh kurat, üle pika-pika aja üks tõeliselt hea post.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #28
                            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                            jõhker burgeri isu on. Kus on tallinna kesklinnas parim burger? ei räägi rotiburksist vaid ikka kvaliteetsest, restoranist pakutavast. veiseliha ja jutud.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #29
                              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                              NOHHH???

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #30
                                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                                babyback v macki sinihallitusjuust burger(macki oma pole vist söönud, babybacki oma korduvalt)

                                Comment

                                Working...