Head uut kõigile ning edukaid tegemisi.
Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
-
Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame
mis sa vaatad?Algselt postitas pastilaa Vaata postitusttestisin ka täna, aga kiirelt tuli cancel subscription - enamikke sarju pole mida vaatan :(
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame
Soome netflixis pidi ka päris palju asju puudu olema ja seda päris pikka aega , updatevad aeglaselt jne , kergem mingi stream leht otsida :S samas illegal though
Comment
-
-
Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame
fargo, shameless, better call saul, orange is the new black true detective jmsAlgselt postitas karupoeg Vaata postitustmis sa vaatad?
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame
ONB ja SAUL olemas ju?Algselt postitas pastilaa Vaata postitustfargo, shameless, better call saul, orange is the new black true detective jms
Fargo ja TD S2 oli täielik disgrace.
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame
I can't even......Fargo S2 oli üks parimaid asju, mida nähtud viimaste aastate jooksul seriaalimaastikul.Algselt postitas karupoeg Vaata postitustONB ja SAUL olemas ju?
Fargo ja TD S2 oli täielik disgrace.
Comment
-
Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame
Eraldiseisvana ok, esimese hooajaga võrdluses mitte.Algselt postitas inward Vaata postitustI can't even......Fargo S2 oli üks parimaid asju, mida nähtud viimaste aastate jooksul seriaalimaastikul.Last edited by karupoeg; 07.01.16, 09:33.
Comment

Comment