Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • feelitwell
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2015
    • 328

    #1

    Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Head uut kõigile ning edukaid tegemisi.
  • Herbert Sammal
    Jube Noob
    • Jul 2013
    • 165

    #2
    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

    Head uut!

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #3
      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

      Head uut aastat tolerastid/neegrid/pokkerimängijad!

      Keegi vaesele inimesele täisversiooni paneks siia? Palun.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #4
        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

        Head uut aastat tolerastid/neegrid/pokkerimängijad!

        Keegi vaesele inimesele täisversiooni paneks siia? Palun.

        Arvamuslood, mis illustreerivad eestlaste arvamuste paljusust.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

          :D

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #6
            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

            netflix regatud (K)(L)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

              testisin ka täna, aga kiirelt tuli cancel subscription - enamikke sarju pole mida vaatan :(

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #8
                Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                testisin ka täna, aga kiirelt tuli cancel subscription - enamikke sarju pole mida vaatan :(
                mis sa vaatad?

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #9
                  Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                  Pidi veel suht vähe asju olema jah, aga küll paraneb.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #10
                    Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                    Soome netflixis pidi ka päris palju asju puudu olema ja seda päris pikka aega , updatevad aeglaselt jne , kergem mingi stream leht otsida :S samas illegal though

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #11
                      Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                      popcorn time

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        mis sa vaatad?
                        fargo, shameless, better call saul, orange is the new black true detective jms

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #13
                          Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          fargo, shameless, better call saul, orange is the new black true detective jms
                          ONB ja SAUL olemas ju?

                          Fargo ja TD S2 oli täielik disgrace.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #14
                            Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            ONB ja SAUL olemas ju?

                            Fargo ja TD S2 oli täielik disgrace.
                            I can't even......Fargo S2 oli üks parimaid asju, mida nähtud viimaste aastate jooksul seriaalimaastikul.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #15
                              Re: Jaanuari Offtopic - sõidame, sõidame, sõidame

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              I can't even......Fargo S2 oli üks parimaid asju, mida nähtud viimaste aastate jooksul seriaalimaastikul.
                              Eraldiseisvana ok, esimese hooajaga võrdluses mitte.
                              Last edited by karupoeg; 07.01.16, 09:33.

                              Comment

                              Working...