Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #46
    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Sellise asjaga, kui see läbi läheb, on abusemised garanteeritud.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #47
      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

      Vandalar, kuidas need abusemised sinu arust garanteeritud on?

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #48
        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Vandalar, kuidas need abusemised sinu arust garanteeritud on?
        "Julgeolekuasutus võib inimesi suuliselt välja kutsuda ja etteteatamisajata küsitleda." IMO
        Kui ainukeseks nö. privaatsuse garantiiks jääb lõpuks ausõna ja mendi ausus, siis nii lähebki, et hakatakse abusema. Või olen ma millestki valesti aru saanud ja kuidas see sinusse äkki puutub? Ment oled? Secret service? Illuminati btw.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #49
          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          "Julgeolekuasutus võib inimesi suuliselt välja kutsuda ja etteteatamisajata küsitleda." IMO
          Kui ainukeseks nö. privaatsuse garantiiks jääb lõpuks ausõna ja mendi ausus, siis nii lähebki, et hakatakse abusema. Või olen ma millestki valesti aru saanud ja kuidas see sinusse äkki puutub? Ment oled? Secret service? Illuminati btw.
          Võib täitsa olla jep. Ma tean selliseid vendi nagu illuminatid ja mulle nad ei meeldi.

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #50
            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Võib täitsa olla jep. Ma tean selliseid vendi nagu illuminatid ja mulle nad ei meeldi.
            lükka twitch peale enda arvutile 48h-ks ja anna sellest siin teada, kui naljakas tundub.
            Last edited by atsetoon; 18.11.15, 18:17.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #51
              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              "Julgeolekuasutus võib inimesi suuliselt välja kutsuda ja etteteatamisajata küsitleda." IMO
              Kui ainukeseks nö. privaatsuse garantiiks jääb lõpuks ausõna ja mendi ausus, siis nii lähebki, et hakatakse abusema. Või olen ma millestki valesti aru saanud ja kuidas see sinusse äkki puutub? Ment oled? Secret service? Illuminati btw.
              Küsitleda ju võib, aga kuidas see abusemisega seondub? Oled lihtsalt vait ja kõik.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #52
                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #53
                  Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                  lükka twitch peale enda arvutile 48h-ks ja anna sellest siin teada, kui naljakas tundub.
                  mm..loe korraks oma lause ilusti läbi ja siis küsi uuesti.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #54
                    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    Uskumatu kui kõrgelt mõni võib kukkuda ikka. Nüüd veel miski alaealise poisi voodisse meelitamine ka juures :D .

                    gg.wp.

                    Comment

                    • donkihott
                      Jube Noob
                      • Mar 2015
                      • 118

                      #55
                      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                      Eestis võib täisealine 14 aastasega keppida ja pealegi erinevus rikastab.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #56
                        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                        Saunas võiks ikka õlut juua, aga muidu timm jah.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #57
                          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                          Eestis võib täisealine 14 aastasega keppida ja pealegi erinevus rikastab.
                          18+ võib ennast mällarisse juua
                          16+ võib 24/7 väljas viibida
                          14+ võib juba lapsi tegema hakata

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #58
                            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                            Kõige toredam on see, et omal soovil lahkumine toob 3kk palga hüvitiseks. Ma nagu mäletan et kui tavaline palgatöötaja Eestis omal soovil lahkub töölt, siis ei saa ta nagu peale teenitud tasu + puhkuse midagi. On ikka seadused neid seal tehtul endale :D.

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #59
                              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Kõige toredam on see, et omal soovil lahkumine toob 3kk palga hüvitiseks. Ma nagu mäletan et kui tavaline palgatöötaja Eestis omal soovil lahkub töölt, siis ei saa ta nagu peale teenitud tasu + puhkuse midagi. On ikka seadused neid seal tehtul endale :D.
                              Ta on alla aasta riigikogus olnud ja ei tohiks saada midagi
                              edit: jutt vist ei käinud viinaga saunatajast , seega muidugi
                              Last edited by isenseven; 19.11.15, 11:09.

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #60
                                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                                keegi seda artiklit pasteda ei saa?

                                «Kena keha.»«Sry... see oli vbl liiga gay.»«Tänapäeval pidi kõik bi’d olema :D seega cool :D»«Kunagi võiks koos viina juua :D»«Mõtlesin, et teeks saunaka ja viskaks viina :D»Need laused adresseeris Keskerakonna kõrge funktsionäär ja riigikogu liige Priit Toobal hiljutises Facebooki eravestluses 16-aastasele gümnaasiumipoisile. Mõned tunnid pärast Postimehes ilmuva uuriva ajakirjanduse loost teada saamist teatas Toobal parlamendist tagasiastumisest, põhjendades seda sooviga kaitsta riigikogu mainet. Loe lisaks:Intervjuu Toobaliga: need väited on rumaladKeskerakonna peasekretär Priit Toobal ei soovinud konkreetseid vestlusi koolipoistega kommenteerida.Toobali kirjavahetus kooliõpilasega Facebookis


                                jube libe sell ikka:D

                                Comment

                                Working...