Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]
25+ aastat tagasi kui mina keskkoolis käisin ma ei teadnudki,et homod olemas on.Osad klassiõed käisid samuti vanemate meestega
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Comment