Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #76
    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma mäletan juba 20+ aasta tagusest gümnaasiumi ajast, et see on ok. Vähemalt neiud paistsid oma 10+ aastat vanemate boyfriendidega päris rahul olevat. Homod olid sellel ajal veel suhtkoht kapis või ma lihtsalt ei mäleta midagi nendega seonduvat.
    25+ aastat tagasi kui mina keskkoolis käisin ma ei teadnudki,et homod olemas on.Osad klassiõed käisid samuti vanemate meestega

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #77
      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

      Kommentaatorid said leitud aga üks tööots jälle üle, seekord võtsin kuulda ja peaks olema tasu motiveerivam arvestades töö keerukust. Tasu siis ikkagist 10€ tund aga tööks on klikkija ehk siis seisad laua kõrval arvuti taga ja vajutad actioni järgi fold, call, bet x, raise x, kokku on tööd 8h päevas ja otsime kahte inimest ehk siis 4h päevas tööaeg. Kui mõni korralik liinitööline arvab et saab 8h hakkama sis võib ka nii, puhas klikkimise aeg tuleb u 6,5h aga seal vaja lisaks veel stacke lugeda aegajalt. Hea sobilik lisatööots mingile pokkerit nuusutavale mikromehele.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #78
        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
        Kommentaatorid said leitud aga üks tööots jälle üle, seekord võtsin kuulda ja peaks olema tasu motiveerivam arvestades töö keerukust. Tasu siis ikkagist 10€ tund aga tööks on klikkija ehk siis seisad laua kõrval arvuti taga ja vajutad actioni järgi fold, call, bet x, raise x, kokku on tööd 8h päevas ja otsime kahte inimest ehk siis 4h päevas tööaeg. Kui mõni korralik liinitööline arvab et saab 8h hakkama sis võib ka nii, puhas klikkimise aeg tuleb u 6,5h aga seal vaja lisaks veel stacke lugeda aegajalt. Hea sobilik lisatööots mingile pokkerit nuusutavale mikromehele.
        Tundub päris mõistlik, Vanda mine. Usun et klikkimist biidid küll viisaka hourly-ga.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #79
          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

          Kui transport kinni makstakse ja ööbimine on tasuta, siis ma klikiks istudes 8h 5€/h eest.

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #80
            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

            100% ma pole aga viimase info kohaselt peaks leitud olema klikkijad.

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #81
              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

              http://www.ohtuleht.ee/705154/nba-su...ul-kergelt-ule

              keegi täisartiklit saab jagada?

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #82
                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                Hõp!Keegi oskab öelda milliselele satikale kuulutada 3943 punni pokerstarsis.Tahaks Sunday Stormile peale saada aga netu.

                Comment

                • Maku87
                  Räme Fish
                  • Mar 2014
                  • 14

                  #83
                  Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                  Hõp!Keegi oskab öelda milliselele satikale kuulutada 3943 punni pokerstarsis.Tahaks Sunday Stormile peale saada aga netu.
                  Sunday Storm on 700 FPP ju vip stores.

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #84
                    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas Maku87 Vaata postitust
                    Sunday Storm on 700 FPP ju vip stores.
                    hhh

                    Nah.seal pead mingil levelil olema.Aga thx vastuse eeest.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #85
                      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                      Ma pelan.Tulga railima.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #86
                        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                        Hõp!Keegi oskab öelda milliselele satikale kuulutada 3943 punni pokerstarsis.Tahaks Sunday Stormile peale saada aga netu.
                        stormile on ju klassikalised 235sed hyperid täiesti olemas v ma ei saa aru?

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #87
                          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]



                          keegi teab, kellega tegu?

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #88
                            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                            lenC peaks olema

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #89
                              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                              Ma tegin endale blogi , 1 kuu postitasin graphi , jägmine selle

                              October
                              Played some poker...nothing happened


                              rohkem ei viitsi

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #90
                                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                                ma ei saanud aru, kes see siis on?

                                Comment

                                Working...