Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Tundub coca salasõber olevat. Suht samadel turniiridel/festivalidel käib.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #32
      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

      10€ per hour ingl keeles on ikka väga nadi,isegi eestikeeles oleks see nadi....

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #33
        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

        Kuidas võtta, kui otsida parimat rahanumbrit siis tuleks töötada Austraalias ja korjata mandariine. Ja üleüldse kuidas on riigis kus keskmine tunnitasu on mingi 3.50€ 10€ vähe? Palju on isegi pokkerimängijaid kes ei tee avg kuu aastas 1600€. Ning kõige tähtsam asja juures ei ole just short term, inimesele kes otsib asjadest short term maksimumi on see tõesti inglise keele oskajale kes oskab hästi rääkida vähe. Mina näiteks tegin selliseid asju paar aastat tagasi täiesti tasuta, ei kahetse küll kuidagi kohe.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
          10€ per hour ingl keeles on ikka väga nadi,isegi eestikeeles oleks see nadi....
          Kui see oleks igapäevane 08:00 - 17:00 töö, siis võib-olla küll, aga ajutiselt, kus saad testida oma oskusi, mille eest makstakse lisaraha, siis see on minu arvates täiesti OK teenistus. Mõned aastad tagasi oleks seda tööd tehtud tasuta, juba entusiasmid, aga nüüd on neid entusiaste vähemaks jäänud.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #35
            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

            8-17 palgatööliseid eestis, kes sellist v suuremat palka saavad, on vb alla 10% elanikkonnast? (2k euri bruto). nadi on ta lihtsalt sellele, kes ise rohkem teenib.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #36
              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

              Siukest asja peaks pigem võtma väljakutsena/kogemusena/funina ja nri peale mitte mõtlema.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #37
                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                8-17 palgatööliseid eestis, kes sellist v suuremat palka saavad, on vb alla 10% elanikkonnast? (2k euri bruto). nadi on ta lihtsalt sellele, kes ise rohkem teenib.
                projektipõhised tunnitasud on ikka veiditeine teema... Kui sa omas valdkonnas pakud kellelegi oma tööjõudu kuupalga 1,0 koormusega või projekti korras tunnitasuga, siis ma garanteerin, et tasu erinevus on per h on u 2,5-3x korda.

                Ma ise olen omal ametil küsinud töövälise, kuid sama valdkonna projekti eest ca 3x mu avg tunnitasu rohkem ning on peetud odavaks. Lisaks kaasuvatele kuludele tuleb koefitsient juurde ka oskuste jm eest.

                Antud kontekstis muidugi ebaoluline ja tasu ei ole nkn määrav.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #38
                  Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                  Täisversiooni oleks pakkuda?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Illuminati FTW

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #39
                    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Täisversiooni oleks pakkuda?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Illuminati FTW
                    Oktoobri algul esitatud seaduseelnõu näeb seoses oluliselt halvenenud julgeolekuolukorraga ette järgmisi meetmeid:

                    1) Laste ja hullude õigusi kärbitakse

                    Kehtiv seadus

                    Kui julgeolekuasutus küsitleb alaealist või piiratud teovõimega inimest, peab küsitlemise juures viibima nende seaduslik esindaja.

                    Kavandatav muudatus

                    Vähemalt 14aastast alaealist saab küsitleda julgeolekuasutuses ilma tema seadusliku esindajata. Esindajat pole vaja ka piiratud teovõimega inimese küsitlemisel.

                    2) Pealtkuulamine muutuks lihtsamaks

                    Kehtiv seadus

                    Salaja ruumidesse „lutikate“ paigaldamiseks, arvutisse sisenemiseks, meilide lugemiseks ja pealtkuulamiseks on vaja halduskohtu esimehe luba.

                    Kavandatav muudatus

                    Edasilükkamatul juhul piisab julgeolekuasutuse juhi kirjalikust loast. Hiljemalt järgmisel päeval teatatakse sellest halduskohtu esimehele, kes otsustab jälgimise jätkamise.

                    3) Piisab suulisest kutsest

                    Kehtiv seadus

                    Inimese väljakutsumiseks tuleb saata talle kirjalik kutse.

                    Kavandatav muudatus

                    Julgeolekuasutus võib inimesi suuliselt välja kutsuda ja etteteatamisajata küsitleda.
                    Last edited by karupoeg; 18.11.15, 09:42.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #40
                      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                      Nice troll.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #41
                        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        projektipõhised tunnitasud on ikka veiditeine teema... Kui sa omas valdkonnas pakud kellelegi oma tööjõudu kuupalga 1,0 koormusega või projekti korras tunnitasuga, siis ma garanteerin, et tasu erinevus on per h on u 2,5-3x korda.

                        Ma ise olen omal ametil küsinud töövälise, kuid sama valdkonna projekti eest ca 3x mu avg tunnitasu rohkem ning on peetud odavaks. Lisaks kaasuvatele kuludele tuleb koefitsient juurde ka oskuste jm eest.

                        Antud kontekstis muidugi ebaoluline ja tasu ei ole nkn määrav.
                        ma vastasin ranka jutule tavatöö kohta. muidu jep

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #42
                          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Nice troll.
                          Kui see karupoja teksti kohta oli mõeldud siis võin kinnitada,et täpselt sama tekst on EEs.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #43
                            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                            Tasu on ju suht ok-vanasti vist seda tehti isegi tasuta...
                            Arvan, et need kes kommenteerivad ei tee seda raha pärast, vaid fun.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #44
                              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas viki Vaata postitust
                              Kui see karupoja teksti kohta oli mõeldud siis võin kinnitada,et täpselt sama tekst on EEs.
                              Siis päris jama ju.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #45
                                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Siis päris jama ju.
                                Jep. Aga samas on see etteteatamisega nii, et saad kenasti oma ''how to make a bomb for beginners '' '' how to bomb paris '' jne õpikud kiirelt läbi lugeda ja lõkesse visata.
                                Samuti vii bong ära keldrisse peitu.

                                Comment

                                Working...