Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #16
    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

    Eelmine festival oli 2/2-s küll täielik regfest. 5/5 ja telelauad olid valuega, aga see enamikele juba liiga kõrge mängimiseks.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #17
      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

      No offence aga lives pole siuekst asja olemas nagu regfest on vaid seljuhul vähene skill :D Või siis vähene run. Pigem oli paar 5/5 lauda sellist lambikamat. Aga imo igas 2/2s paar väljamaalast jõi ja spewis lisaks muidugi kohalikud donkregid jms.

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #18
        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
        No offence aga lives pole siuekst asja olemas nagu regfest on vaid seljuhul vähene skill :D Või siis vähene run. Pigem oli paar 5/5 lauda sellist lambikamat. Aga imo igas 2/2s paar väljamaalast jõi ja spewis lisaks muidugi kohalikud donkregid jms.
        Okei, väljendasin end valesti. Tavapärased 2/2 lauad on paremad kui cash festivali 2/2 lauad. Ja see pole ainult minu arvamus Arvatavasti sellel cash festivalil ei osale, pole üldse kasinnis vist 4 kuud juba käinud ja aktiivselt pokkerit mänginud. On asju, mis long-run lihtsalt kõvasti potensiaalikamad kui pokkerimängimine. Nagu sa kunagi ütlesid, siis mingi hetk muutub see ikka üpris masendavaks keskkonnaks kah ja segab regular life-i. Aga loodan, et tuleb edukas cashfest eestlastele. GL

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #19
          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

          Juhtus selline halb ootamatus, et kommentaator kes oli palgatud festivaliks ütles eile ära isiklikel põhjustel ja meil on vaja leida kedagi uut. Töö ise on lõbus, plaanis on kasutada kahte kommentaatorit ja palju külalisi, päevad on keskmiselt u8h pikad ja 5 päeva siis 25-29 november. Motivatsioonipakett on 10€ tund + vähe jooki sööki tasuta, huvitav töö ja hea seltskond. Palk pole küll kõige suurem võibolla aga asi on ise väga huvitav ja Eesti keskmist peaks biitima kah. Kui arvad ise olevat sobilik või tead kedagi kes võiks siis anna märku siin või postkasti.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #20
            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

            visahing?

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #21
              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

              ainult üks langes ära? kui mõlemad, siis plastiliin+ekrelander combo tundub selline valik, mis melu ja põnevust sees hoiaks korralikult üritusel.

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #22
                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                Jäi lisamata et inglise keeles käib töö.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #23
                  Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                  naxeri möla alati asjakohane

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #24
                    Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                    Jäi lisamata et inglise keeles käib töö.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #25
                      Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      visahing?
                      Alla 20 eur tund ma kodust välja ei astu. Orjatööle võid sa ise minna.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #26
                        Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                        ma arvan, et kamba peale kraabime selle teise 10EUR/h kokku, et sind kuulata. ma olen kindlalt nõus panustama. Aga see tähendab, et sellel aastal pokkeriprode jalkasatsile jõulude raames ei anneta.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #27
                          Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                          Madis Erit. Tal oli siin päevik ka

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #28
                            Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                            keegi Meritist üldse teab midagi w? on üldse elus?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #29
                              Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              keegi Meritist üldse teab midagi w? on üldse elus?
                              ja kuidas veel on elus..
                              http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=170922

                              25 okt 1k bi-ga eventi lasknud ntx Maltal.
                              Last edited by VisaHing; 16.11.15, 21:26.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                ja kuidas veel on elus..
                                http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=170922

                                25 okt 1k bi-ga eventi lasknud ntx Maltal.
                                Hmmm... Poiss näeb fotol välja kui Ameerika rekkajuht.

                                Comment

                                Working...