Re: Movember -.- [NOVEMBRI OFFTOPIC]
Eelmine festival oli 2/2-s küll täielik regfest. 5/5 ja telelauad olid valuega, aga see enamikele juba liiga kõrge mängimiseks.
Eelmine festival oli 2/2-s küll täielik regfest. 5/5 ja telelauad olid valuega, aga see enamikele juba liiga kõrge mängimiseks.
Või siis vähene run. Pigem oli paar 5/5 lauda sellist lambikamat. Aga imo igas 2/2s paar väljamaalast jõi ja spewis lisaks muidugi kohalikud donkregid jms.
Arvatavasti sellel cash festivalil ei osale, pole üldse kasinnis vist 4 kuud juba käinud ja aktiivselt pokkerit mänginud. On asju, mis long-run lihtsalt kõvasti potensiaalikamad kui pokkerimängimine. Nagu sa kunagi ütlesid, siis mingi hetk muutub see ikka üpris masendavaks keskkonnaks kah ja segab regular life-i. Aga loodan, et tuleb edukas cashfest eestlastele. GL
Comment