Oktoobri offtopic. Kaua võib?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #1

    Oktoobri offtopic. Kaua võib?

    Lets go.
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

    RIP pokkeriprod.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3
      Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      RIP pokkeriprod.
      talv tulekul ja ikkagist vaikne :(

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

        lauad on lihtsalt nii magusaks läinud viimasel ajal, et pole aega kellelgi

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

          lauad on lihtsalt nii magusaks läinud viimasel ajal, et pole aega kellelgi

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

            See mingi üldine olek praegu mitte aint prod.
            2+2 plo foorumis kuu graphide teemas tuli peale minu aint 1 post lol, low contect thread mis muidu väga active on ka dead.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

              mul on filosoofiline küsimus - kas nl10-25 on võimalik end ära elatada? kui jah, siis mitu h päevas, kuus tuleb grindida?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                skypes mul mitu tuttavat meilt ja mujalt, kes nl25 peamiselt lastes teevad ka 2015 stabiilselt €1-2k kuid. odad eestist kordades vaesematest riikidest, nii et neid mõistan täitsa

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #9
                  Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                  no nl25s tunnis pakun koos rbga 10 taala teha ei tundu eriti ulme saavutus, seega kuus 20 päeva iga päev mingi 6h grindida venitab umbes keskmise palga välja. nl10s raskem juba, kuna rb osakaal väiksem, aga etem ikka kui maximat grindida prolly.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                    sry telef.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #11
                      Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                      Samas 3 taalaseid spinne crushides (cev 80 või rohkem) võib hourly saada 2 korda suuremaks kui nl25s ja roll ei pea suurem olema. Samas variance suurem ja rb osakaal väiksem.

                      Comment

                      • minbetmillionaire
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 363

                        #12
                        Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                        Kui kellegil endal või tuttaval-sugulasel on Tallinnas maja või majaosa välja üürida siis ootan pm-i.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                          kuidas hetkel väljaspool eestit saaks ETV+ pealt võrgu ylekande käima?

                          Comment

                          • r1v0
                            Julm Donk
                            • Jun 2012
                            • 93

                            #14
                            Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                            mingi Eesti vpn vb?

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #15
                              Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?

                              skypes mul mitu tuttavat meilt ja mujalt, kes nl25 peamiselt lastes teevad ka 2015 stabiilselt €1-2k kuid. odad eestist kordades vaesematest riikidest, nii et neid mõistan täitsa
                              Peab arvestama ka sellega, et keskmine palk eestis siiski touseb, aga nl25 vaevalt tingimused paremaks lahevad, pigem sitemaks

                              Comment

                              Working...