Lets go.
Oktoobri offtopic. Kaua võib?
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?
talv tulekul ja ikkagist vaikne :(Algselt postitas VisaHing Vaata postitustRIP pokkeriprod.
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?
no nl25s tunnis pakun koos rbga 10 taala teha ei tundu eriti ulme saavutus, seega kuus 20 päeva iga päev mingi 6h grindida venitab umbes keskmise palga välja. nl10s raskem juba, kuna rb osakaal väiksem, aga etem ikka kui maximat grindida prolly.
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?
Kui kellegil endal või tuttaval-sugulasel on Tallinnas maja või majaosa välja üürida siis ootan pm-i.
Comment
-
Re: Oktoobri offtopic. Kaua võib?
Peab arvestama ka sellega, et keskmine palk eestis siiski touseb, aga nl25 vaevalt tingimused paremaks lahevad, pigem sitemaksskypes mul mitu tuttavat meilt ja mujalt, kes nl25 peamiselt lastes teevad ka 2015 stabiilselt €1-2k kuid. odad eestist kordades vaesematest riikidest, nii et neid mõistan täitsa
Comment
Comment