Septemberikuus kõik on uus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #76
    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Imo on Kalamaja kuldne koht elamiseks. Poleks ma mängur olnud, siis oleks veel 2001. aastal saanud kahetoalise 16 000 euri eest. Niiöelda tuttavad ei teinud piuksugi ja müüsid loetud kuud varem analoogse korteri 11 500 euro eest. Kadriorg on ka muidugi tore koht, aga kui põhiteede müra vältida, siis oleks Kalamaja minu nr.1 valik Tallinnas korterite puhul. Nüüdseks on seal muidugi hinnad laes.

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #77
      Re: Septemberikuus kõik on uus



      Keegi Eesti HS limit holdemi bot crushib normilt.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #78
        Re: Septemberikuus kõik on uus

        Kas ainult mul edit nupp ei funka enam?

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #79
          Re: Septemberikuus kõik on uus

          Mul ka ei tööta, ei tea mis värk on.

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #80
            Re: Septemberikuus kõik on uus

            Kas kellegil veel jama et telefoniga ei ole võimalik triobetis isegi spordiennustuste konfe vaadata ,kahe htc`ga sain ainult punase triobeti logo ja obvious kasiino avatud :D

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #81
              Re: Septemberikuus kõik on uus

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Kas ainult mul edit nupp ei funka enam?
              Mis vaja muuta on, ma muudan ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #82
                Re: Septemberikuus kõik on uus

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Kas ainult mul edit nupp ei funka enam?
                Uurin hiljem. Andmebaasi viga oli. Hetkel jalku ja ei hakka andmebaasidega jändama.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #83
                  Re: Septemberikuus kõik on uus

                  ON OKTOooooooooooooooooooooBER

                  Comment

                  Working...