Augusti OFFTOPIC - back to grind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #1

    Augusti OFFTOPIC - back to grind

    Vot nii
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2
    Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

    Varsti juba talv ju

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #3
      Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

      Kellelgi boomplayer töötab WIN 10-ga

      Comment

      • Maku87
        Räme Fish
        • Mar 2014
        • 14

        #4
        Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

        Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
        Kellelgi boomplayer töötab WIN 10-ga
        Töötab

        Comment

        • feelitwell
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2015
          • 328

          #5
          Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

          kas tasub updateda win10 peale? kas mud data kõik jääb alles?

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

            Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
            kas tasub updateda win10 peale? kas mud data kõik jääb alles?
            Ikka tasub. Täitsa OK windoosa.

            Isiklik zhit jääb alles ( saad sealt valida ). Ala pildid/dokumendid ja muusika. Aga soovitav oleks ikkagi backup teha. Kunagi ei tea mis juhtuda võib. :)

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #7
              Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

              Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
              kas tasub updateda win10 peale? kas mud data kõik jääb alles?
              Tundub kiirem ja täitsa OK.
              Kui varem 2pokkeritoas korraga mängisin siis ühe pokkeritoa lauad vahepeal hangusid nüüd seda muret enam pole.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

                Ei noo mida artiklit ja vanemate kommentaar

                Teisipäeva õhtul Tartumaal traagilise avarii põhjustanud 23-aastase Randy vanemad on leinas, nende poeg oli pool aastat tagasi alustanud puhtalt lehelt ning püüdnud hoolega oma minevikupatte korvata.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Ei noo mida artiklit ja vanemate kommentaar

                  http://www.postimees.ee/3284931/rand...mpaign=fb_post
                  ei tunne kellelegi kaasa, kes seal autos. Täpselt samamoodi süüdi nagu see rändi. Hää küll, mõningate mõõndustega 15 aastased tüdrukud, kuid... 15 aastane päris peaks natukene oskama analüüsida küll olukorda.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #10
                    Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

                    Karipoeg, kui vana sa olid, kui sul õnnestus maosse auk juua ja mitu aastat see võttis? Sõdimine on selles vanuses elementaarne ja kui vanemad ütlevad üht, siis on väga tähtis teha just vastupidist.

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #11
                      Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      ei tunne kellelegi kaasa, kes seal autos. Täpselt samamoodi süüdi nagu see rändi. Hää küll, mõningate mõõndustega 15 aastased tüdrukud, kuid... 15 aastane päris peaks natukene oskama analüüsida küll olukorda.
                      ?????? päriselt w?

                      Comment

                      • sadakrooni
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 254

                        #12
                        Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Ei noo mida artiklit ja vanemate kommentaar

                        http://www.postimees.ee/3284931/rand...mpaign=fb_post
                        "Randy ei oleks nende sõnul iial purjuspäi rooli istunud, kui oleks sellist õnnetust ette näinud."

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #13
                          Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Karipoeg, kui vana sa olid, kui sul õnnestus maosse auk juua ja mitu aastat see võttis? Sõdimine on selles vanuses elementaarne ja kui vanemad ütlevad üht, siis on väga tähtis teha just vastupidist.
                          20 oli kukkunud. Ja on väike vahe, kas oma probleemidele otsid vastust pudeli põhjast ja olles sealjuures ohtlik vaid iseendale ja maole (jättes kõrvale lähedaste hingevalu) või lähed purjuspeaga rooli.

                          Eniveis, vale vend olen moraalijüngriks olema, aga see ei tähenda, et peaksin mingit kaastunnet omama isikute vastu, kes vabatahtlikult panevad teisi surmaohtu. Ja teiste all ma ei mõtle teisi autos olijaid, vaid teisi liiklejaid.

                          Ei oska kaasa tunda nendele isikutele, tõesti. Küll aga on kahju nende lähedastest.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #14
                            Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

                            vanemad tartlased ehk mäletavad 90ndate keskpaiga õnnetust võru tn (surnuaiast edasi, seal, kus praegu selver ehitatud aardla risti juures), kus 3ne bemm sõitis 8 inimest sees 130-150ga vastu puud. 6 surnut, kaks tükki koomas ning mõlemal õnnestus ellu jääda. Üks ellujääjatest oli isa parim sõber ning see õnnetus toimus ühelt sünnipäevapeolt (EMÜ tornide juures oli vanasti mingi ööklubi) kuhugi edasi minnes. 8 inimest otsustas minna autosse, mille juht segi. 5-6 inimest otsustas oma autod sinna jätta ja taksoga minna. Ühes taksos oli mu isa ja ema, kes olid siis rändi-kändi vanused.

                            Valikute küsimus.

                            p.s. üks ellujäänutest on ka hiljem purjuspeaga roolis olnud. Jällegi, valikute küsimus. Ja siin ei ole asi kasvatuses. Ei soovi sellise sotsiaalselt peale sunnitud altruismiga kaasa minna.
                            Last edited by karupoeg; 06.08.15, 23:53.

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #15
                              Re: Augusti OFFTOPIC - back to grind

                              Kust Tallinnas tupsu saab? PM pls

                              Comment

                              Working...