Märtsi offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #106
    Re: Märtsi offtopic

    Mõnus loogika.

    Comment

    • Ballahollic
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 388

      #107
      Re: Märtsi offtopic

      Kus kohas EMV rahva turkale regada saab? Ma loll nüüd kõik Oly, Trio, Uni ja PAF-i alla laadinud aga ei leia. Mõtlen just direct BI..

      edit: lõpuks Olyst leidsin :D
      Last edited by Ballahollic; 21.03.15, 13:33.

      Comment

      • trasadonkad
        Grinder
        • May 2014
        • 672

        #108
        Re: Märtsi offtopic

        e/korras
        Last edited by trasadonkad; 22.03.15, 16:39.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #109
          Re: Märtsi offtopic

          Keegi hea inglise ja eesti keele oskaja saaks aidata...
          Kuidas tõlkida väljend "I approve of myself" eesti keelde nii, et mõte jääks täpselt samaks. Inglise keeles siis mõeldud lauset korrata mantrana.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #110
            Re: Märtsi offtopic

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Keegi hea inglise ja eesti keele oskaja saaks aidata...
            Kuidas tõlkida väljend "I approve of myself" eesti keelde nii, et mõte jääks täpselt samaks. Inglise keeles siis mõeldud lauset korrata mantrana.
            Midagi sellist, et:"Ma lepin sellega, kes ma olen", "Ma lepin iseendaga"

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #111
              Re: Märtsi offtopic

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Keegi hea inglise ja eesti keele oskaja saaks aidata...
              Kuidas tõlkida väljend "I approve of myself" eesti keelde nii, et mõte jääks täpselt samaks. Inglise keeles siis mõeldud lauset korrata mantrana.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #112
                Re: Märtsi offtopic

                Perfect vandalar, tnx!

                Lol pastilaa:)

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #113
                  Re: Märtsi offtopic

                  Ai jah.

                  TÜ Kliinikumi Maarjamõisa polikliiniku majas täna toimunud pressibriifingul ütlesid Edgar Savisaart ravivad arstid, et Savisaarel tekkis veremürgitus ja tema jalg amputeeriti ülaltpoolt põlve. Tema seisund on endiselt kriitiline ja Savisaar läheb iga päev uuesti operatsioonilauale.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #114
                    Re: Märtsi offtopic

                    väga karm, loodame et läheb arvestades asjaolusid kõige paremini

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #115
                      Re: Märtsi offtopic

                      kopsupõletikuga haiglasse ....jalg maha
                      Karm

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #116
                        Re: Märtsi offtopic

                        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                        kopsupõletiku kahtlusega haiglasse ....jalg maha
                        Karm
                        fyp

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #117
                          Re: Märtsi offtopic

                          Pole küll arst ega miski spetsialist aga imo ei ole vist Savisaarel väga lootust. Nende diagnooside ja tõbedega on ikkagi lõpp suht kiire tulema ma kardan.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #118
                            Re: Märtsi offtopic

                            ma arvasin küll et sa arst ;o

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #119
                              Re: Märtsi offtopic

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              ma arvasin küll et sa arst ;o
                              :DD nii öeldakse lihtsalt.

                              welcome back q_q. Vahepeal olid afk v?
                              Last edited by VisaHing; 23.03.15, 18:06.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #120
                                Re: Märtsi offtopic

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Pole küll arst ega miski spetsialist aga imo ei ole vist Savisaarel väga lootust. Nende diagnooside ja tõbedega on ikkagi lõpp suht kiire tulema ma kardan.
                                kui mul mingi häda edaspidi küljes, siis tean, kust adekvaatse prognoosi saan

                                Comment

                                Working...