Re: Märtsi offtopic
Noo eeldasin et ilmselt paljud näinud, kuna suht kuum teema praegu see apple uus netbook ja 10k$ kell.
Aga vb eeldasin valesti.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Aga vb eeldasin valesti.
Comment